PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115299}

Blue Spring

Aoi Haru
7,5 1 018
ocen
7,5 10 1 1018
Aoi Haru
powrót do forum filmu Aoi Haru

Napisy PL

ocenił(a) film na 6

Witam,
Czy ktoś orientuję się, czy jest dostepna wersja z polskim lektorem, badz napisami?

ocenił(a) film na 7
mateuszekrr

Na pewno jest z napisami, czy z lektorem to nie wiem.

ocenił(a) film na 8
mateuszekrr

gdzie? w dobrej jakości oczywiście, widziałam na gryzoniu ale piksele zniekształcają obraz...

ocenił(a) film na 6
juzia77

ok, znalazlem, na trrentz (zagranicznym), napiprkt. wpisujemy blue spring i sprawdzamy wielkosci filmow oraz fps, pasujaca wersje mozna smialo pbierac i traktowac napipr.

mateuszekrr

To jest mój ulubiony film (japoński na pewno), dlatego postanowiłem zrobić polskie napisy. Przy okazji poprawię kilka błędów z angielskiego tłumaczenia i będzie, ale kiedy to niczego nie obiecuję. Nie wiem też jak wyjdzie to technicznie, bo wcześniej nie robiłem, więc będzie trochę grzebania w notatniku, a jak nie poradzę sobie z wysłaniem do napiprkt to wrzucę tutaj. Przydałaby się korekta i ktoś z lepszym polskim niż ja, ale postaram się by ktoś tego przypilnował. Tytuł polski zaproponowałem "W kwiecie wieku", co odnosi się zarówno do "kwiatów, które nie kwitną" z filmu, jak i ironii zawartej w oryginalnym tytule, którą użył sam autor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones