PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=355896}

Apartament 1303

Apartment 1303
5,0 1 347
ocen
5,0 10 1 1347
Apartament 1303
powrót do forum filmu Apartament 1303

Wystrzegać się!

ocenił(a) film na 3

Na bieżąco oglądam japońskie filmy i widziałem ich już naprawdę sporo. To moje hobby. Ten jest jednym z najgorszych japońskich horrorów jakie dane mi było zobaczyć. Szkoda 1.5 godziny życia na ten film. Realizacja jest naprawdę beznadziejna.

yareku

Hej Yareku. Skontaktuj się ze mną proszę. Również uwielbiam azjatyckie kino grozy i chętnie wymieniłbym jakieś uwagi na ten temat.
Mój mail swistak1986@o2.pl
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
yareku

Patrzyłem opacznie na ten komentarz ale po obejrzeniu tego filmu podpisuje się pod tym.
Film bez sensu, bez ładu ani składu...
Nie polecam u mnie dostał 3

ocenił(a) film na 4
Ferrara666

Zgadzam się z przedmówcami. Film nudny, bez sensu ... Stracone 1,5 godziny.

ocenił(a) film na 1
FunHouse

Oj zdecydowanie się zgadzam, nie mam pojęcia co to było w ogóle. 1/10 - zmarnowany wieczór.

ocenił(a) film na 4
Misia21

Nie posunę się do tego, by mu dawać 1/10, bo w życiu gorsze gnioty widywałem, ale film jest rzeczywiście słaby, a przede wszystkim- nielogiczny. W gruncie rzeczy zakończenie nam mówi, że twórcy nie wiedzieli kto kogo straszy i w jakim celu. W fabule znalazła się w miarę rozwiązywalna zagadka na temat duchów matki i córki, natomiast zupełnie bełkotliwe pozostaje wstawienie tam kilku innych, które istniej,a w celach niejasnych i absurdalnych. Niestety zestaw obowiązkowy azjatyckiego straszenie (włosy zwisające z sufitu, animacja poklatkowa duchów, otwarte usta upiora etc) został tutaj uzyty bezsensownie i "na doczepkę". Trochę szkoda, bo film się wcale nieźle zapowiadał, by zwłaszcza w końcówce zepsuć wszystko co do zepsucia było. Nawet ostatnia, ironiczna konkluzja dziewczynki, chociaż zalatuje czarnym humorem- ani nie śmieszy, ani tez w ogóle nic nie wprowadza. Ot, przypadek zmęczenia konwencji, głównie przez niedorzeczność i brak logiki, że o słabym napięciu się nie chce wspominać.

ocenił(a) film na 4
protekcjonalny_mua

Muszę się zgodzić z komentarzem. Gorszych filmów od tego jest naprawdę wiele, ale bez wątpienia film sprawia wrażenie stworzonego niejako na siłę. Pomysł, który - mam nadzieje twórcom przyświecał - zniknął gdzieś przy tworzeniu i w ten sposób widz otrzymuje twór bliżej nieokreślony. :/ 4/10

ocenił(a) film na 4
B3nq

yakeru podaj jakies tytuly dobergo azjatyckiego kina

moniqamit

The Eye (Gin gwai) - mistrzowski film mój ulubiony
Dark Water (Honogurai mizu no soko kara) 2 mój ulubiony
niżej też bardzo dobre
Ouija Board (Bunshinsaba)
Phobia 1 (See Prang)
Phobia 2 (Ha phraeng)
Alone (Faet )
Body sob 19
Art of the devil 2 bo 2 najlepsza(Long khong)
The Cello (Chello hongmijoo ilga salinsagan)
Seuseung-ui eunhye
The Phone
Arang
Ryeong
The Shutter
One Missed Call
Noroi
Three.Extremes
Yogen
A Tale Of Two sisters
Pulse
Dead Friend
R-point
Gabal
Bangkok Haunted
Victim
Kansen


Też jestem fanem oglądam je masowo:) masz kilka tytułów,bym miał więcej czasu bym więcej napisał .Joł Peace


ocenił(a) film na 4
brof

super dzieki
;]jeszcze jakby sie je wszystkie dalo gdzies obejrzec byloby najlepiej.Na "Noroi"
i "Bunshinsabe" poluje juz jakis czas i z marnym skutkiem.Bez polskich napisow lub lektora niewiele zrozumiem;/a tylko takie wersje znalazlam

moniqamit

dziwne, ja mam noroi z polskimi napisami na dysku, bunshinisabe oglądałem z 5 lat temu z polskimi napisami. :) Napiprojekt masz? ten program do napisów, albo największa liczba napisów jest na http://www.opensubtitles.org/pl:%29 Pozdrówki :)
a i dzieki za zaproszenie :) apropo, masz największe prawdopodobieństwo gustopodobnych z moich znajomych 65,3, nice:)

ocenił(a) film na 4
brof

he he jasne,ze nice;]dzieki zabieram sie do szukania filmow i napisów:}

moniqamit

spox:) ty a ten apartament widziałeś bo podobno straszna szmira,mam go na dysku ale , wole sobie obejrzeć inne produkcje, oglądałeś ten apartament dobry czy jak?

ocenił(a) film na 4
brof

szczerze to nic specjalnego...ani zaskakujący ani jakis specjalnie wciągający.Mozna zobaczyc i nie zasnac ale jesli spodziewasz sie dobrego filmu to nie polecam :)

moniqamit

Podaje warte według mnie uwagi Asian horror , które ostatnio oglądałem

Bool-sin-ji-ok Opętana (2009) Korea Płd - 7 - dobry
Fan Kao (2009) Tajlandia - początek kiepsko potem się rozkręca, ale ogólnie fajnie się ogląda,tyle że nie straszy 6
APT. (2006) Korea Płd - Można obejżec 5
Kokuhaku (2010) Japonia - to jest thriller ale polecam! 8
Laa-thaa-phii(ghost game) 2006 /7 - Klimat! można sie przestraszyć
Hau mo chu 2007 - Hongkong/6 Niezły jest
Rap nawng sayawng khwan 2005 - Tajlandia/7 dobry slasher!
Iki-jigoku 2000 - Japonia/7 - Klimatem rozwala!!
Gosa 2008 - Korea Płd - /6 - Coś Ala Piła po Koreańsku,nie wiem dziwny film ale nie zły :) 6

Wiadomo każdy ma inny gust tobie moniqamit mogą sie jedne bardziej podobać inne mniej i całkiem inaczej ocenisz,ale podałem te co ostatnio oglądałem i myślę że warto zobaczyć, do wszystkich filmów są polskie napisy

ocenił(a) film na 4
brof

Brof, miałam napisać do ciebie pw ale nie mogę bo nie mam 10 punktów za dodawanie rzeczy do filmwebu, dodałam niedawno obsadę do pewnego filmu liczę że mi policzą punkty xD swoją drogą dziwne bo do niektórych normalnie piszę pw-y. Ale do rzeczy- widzę że znasz się na dobrym kinie i dlatego chciałam żebyś mi polecił dobre filmy bo ostatnio cierpię na niedosyt dobrego kina z azji. Z tym że proszę o nie horrory ale jakieś inne, dramat, akcja no cokolwiek ale nie w strasznym klimacie. Lubię kokuhaku bo oglądałam może być coś też w tym stylu :) z góry dzięki!

ocenił(a) film na 4
brof

PS. nie obraź się ale wysłałam ci pw, bo chciałabym obserwować twoje oceny dla filmów i mamy parę wspólnych znajomych :)

użytkownik usunięty
yareku

A mi się bardzo podobał. Jak tak oglądasz azjatyckie horrory to podaj mi jakies tytuły. Tylko napisz z polskim tytułem i żeby były o duchach, a no i oczywiście żeby nie było za dużo krwi na ekranie i jakiś potworów, wampirów albo Zombie. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
yareku

Masz racje, kupa kupa kupa!

yareku

Tyle negatywnych ocen, że na pewno się skuszę:). Bardzo negatywne opinie działają na mnie prawie tak samo, jak bardzo dobre;)
Też jestem fanem azjatyckiego kina grozy. Zalozylem z nudów strone na fb odnośnie do azjatyckich horrorow i dreszczowcow, dopiero raczkuje, ale zapraszam. https://www.facebook.com/JuOnWkreguGrozy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones