PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=355896}

Apartament 1303

Apartment 1303
5,0 1 347
ocen
5,0 10 1 1347
Apartament 1303
powrót do forum filmu Apartament 1303

Film nie jest taki słaby jak ocena, widocznie ludzie którzy go oceniali nie lubią japońskiego kina, albo oceniali w ciemno. Ja wystawiam spokojnie 9/10 ( może trochę naciągnięta ocena żeby średnią ratować ;-) Film ma parę mocnych motywów, osoby o słabym sercu spokojnie wykorkują na tym filmie ;-). Sam dygnąłem parę razy, a u mnie to rzadkość. Obiektywnie ten film można ocenić na 7,5. Polecam ;-)

bubu_tm

Ale ten film nie jest całkowicie produkcji Japońskiej. O ile mnie pamięć nie myli jest USA/Japan co z resztą cudownie widać od sceny w tytułowym apartamencie, kiedy giną trzy dziewczyny na raz. Tak gwałtowna zmiana klimatu, ten sztuczny dym i włosy przypominające druty kolczaste. Litości! W tym momencie przestałam sie bać i miałam napad niekontrolowanego śmiechu. Cały klimat i napięcie diabli wzięli, choć przyznaję, że byłam zaskoczona zakończeniem. Cwany duch nie powiem.
A najlepsze jest, że muzykę także robił mój ukochany zespół i tylko dzięki temu obejrzałam.

ocenił(a) film na 9
Keito

Nie no jak dla mnie film rewelacyjny.Naprawdę momentami straszny,trzyma w napięciu i fabuła też nie jakaś strasznie banalna.Chyba się przekonałem do Japońskich horrorów :)

ocenił(a) film na 5
Keito

"Niekontrolowany śmiech"? Wpadłaś w histerię? ... Niezła rekomendacja, muszę więc film obejrzeć skoro takie wywołuje emocje.

bubu_tm

niestety na tle innych azjatyckich horrorów ten jest przerażajaco słaby. Obejrzyj sobie Shutter, obie części Klatwy, Ring, Nieodebrane połączenie czy Opowieść o dwóch siostrach a zobaczysz nędzę Apartamentu 1303

cronin35

zgadzam się.... nędza, w dodatku nudna nędza......

cronin35

podobnie, nie polecam... są fabuły, w których japończycy potrafia przestraszyć... nie na żarty...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones