PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603622}

Arbitraż

Arbitrage
6,5 16 127
ocen
6,5 10 1 16127
Arbitraż
powrót do forum filmu Arbitraż

...

ocenił(a) film na 5

Złote Globy i te sprawy a ja tego w filmie nie czuje niestety - może się nie znam?
Dla mnie film zrobiony dobrze, bardzo dobra gra aktorów ale brakowało mi czegoś zdecydowanie.
Bez szału.

bluehorse

Tylko Ci pozazdrościć , że nie czujesz tego filmu. Moim zdaniem to nie jest to , że nie znasz tylko po prostu nie doznałaś takich wrednych , śliskich i zakłamanych uczuć , zachowań od najbliższych Ci osób , przytoczę tutaj cytat z filmu : "...złamałeś serce naszej córeczki..."

ATTAGA08

Mała poprawka .... że SIĘ nie znasz tylko po prostu nie doznałaś takich wrednych.....

ATTAGA08

To słaby motyw, by dorosła kobieta, po studiach i praktyce w branży tak bardzo została złamana, bo tatuś robi chwilowe machloje w firmie, by uchronić bogactwo dla siebie i swej rodziny. Bardziej brzydko zachowała się córka, niż jej ojciec ( że ona złamie sobie karierę, podczas rozmowy w parku )

ocenił(a) film na 9
bluehorse

Po prostu brakuje tego klimatu z M jak miłość.

ocenił(a) film na 7
bluehorse

Też odczuwam podobnie - zabrakło mi czegoś mocnego, zaskakującego, jakiegoś efektu 'woow', który utkwilby mi w pamięci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones