PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651704}

Aresztujcie mnie!

Arrêtez-moi
5,3 918
ocen
5,3 10 1 918
Aresztujcie mnie
powrót do forum filmu Aresztujcie mnie!

Prawdziwy do bólu

ocenił(a) film na 10

Na pewno jest to mądry film. Na pewno też nie zakwalifikowałabym go jako thriller. Raczej obyczajowy.
Doskonałe studium przemocy domowej, dobrze przeanalizowane przez scenarzystę. Być może osoby,
dla których obcy jest temat przemocy, nie będzie mógł zatrzymać, dotknąć przedstawioną prawdą.
Osobiście jestem zachwycona sposobem ujęcia tematu i puentą.

ocenił(a) film na 1
joanbielsko

I właśnie dlatego ja się strasznie rozczarowałam.

Tak się akurat składa, że kocham thrillery, a wręcz nie znoszę filmów obyczajowych, zwłaszcza tych takich "prawdziwych do bólu".
Planując seans "Aresztujcie mnie" przeczytałam, że to thriller i pomyślałam: "Łau! Mój ulubiony gatunek!" - a otrzymałam wręcz przeciwnie, coś, co absolutnie mi nie odpowiadało... Naszykowałam się na film trzymający w napięciu, z jakąś zagadką do wyjaśnienia, z jakąś zawikłana intrygą.... Coś w stylu "W sieci pająka" albo "Labirynt"...

Ponadto od 15 lat zajmuję się prawem karnym i takie przypadki jak opisany w filmie niestety mam na co dzień w pracy i dobrze to znam, więc kiedy oglądam film, to chciałabym się trochę od tego oderwać.

ocenił(a) film na 10
DamaMarcia

I bardzo dobrze, że jest taka skala ocen na filwebie, bo dla poszukujących wrażeń w " Aresztujcie mnie" jakie niesie z sobą thriller, jest na pewno nieporozumieniem.

ocenił(a) film na 7
DamaMarcia

To trzeba było nie oglądać... Szkoda tylko, że Twoje doswiadczenia w pracy wpływają na ocenę filmu, z tą 1 to lekka przesada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones