PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3929}

Armia Boga

The Prophecy
6,6 19 587
ocen
6,6 10 1 19587
5,7 3
oceny krytyków
Armia Boga
powrót do forum filmu Armia Boga

Powalająca rola Lucyfera. Film bardzo fajny , coś innego. Nie tylko pulchne herubinki , ale prawdziwi żołnierze samego Boga

ocenił(a) film na 7
tala1987

tak, ale z drugiej strony Vigo mógłby być nawet wróżką-zębuszką, a i tak byłabym nim zachwycona... oczywiście dlatego, ze jest doskonałym aktorem.

Ale film był osłodzony, że aż strach, zakończenie piorunująco szczęśliwe, a treść byłaby interesująca gdyby nie jej uderzająca bzdurność...
wspomnę tylko moment w którym nikomu nie znany policjant sam analizuje znalezioną biblię, zdolniacha z niego, potrafi określić jej wiek!
Poza tym te anioły wszystkie siedzą jak na grzędach... pewnie nie miałabym takiego miażdżącego poczucia beznadziejności gdyby nie fakt, że nastawiłam się na coś bardzo dobrego ( 4 gwiazdki w Wyborczej, która- swoją drogą- przestaje być jakimkolwiek "wyznacznikiem" filmów które warto zobaczyć), a zobaczyłam film raczej "niedociągnięty".

ocenił(a) film na 10
Dzoanka

Mnie najbardziej podoba sie rola Viggo - jakby stworzona specjalnie dla niego. Jest powalajacy :)

użytkownik usunięty
tala1987

Mógłby zagrać szatana w Constantine podobna tematyka filmowa

ocenił(a) film na 6

Mnie też najlepiej w całym filmie podobała się jego rola aczkolwiek Peter Stormare w Constantine to wg Mnie najlepiej zagrana rola szatana w historii kina

tala1987

Mortensen był genialny w tej roli :)

ocenił(a) film na 7
tala1987

Cherubinki. Z cherubinami to trochę inaczej, niż mogłoby się wydawać. W starej tradycji (przed rokokiem) cherubiny były całkiem poważnymi, a nawet przerażającymi istotami. Potem pomieszali tradycję Amora/Kupidyna z aniołami, bo mieli fiśka na punkcie mitologii grecko-rzymskiej, no i wyszło, co wyszło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones