PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3933}

Armia ciemności

Army of Darkness
7,2 29 720
ocen
7,2 10 1 29720
6,9 13
ocen krytyków
Armia ciemności
powrót do forum filmu Armia ciemności

10/10

ocenił(a) film na 10

film jest niesamowity boska komedia o lekkim zabarwieniu horroru ile razy go oglądam żołądek
mnie boli ze śmiechu

ocenił(a) film na 5
slawek33

A co było takiego śmiesznego ? Serio pytam bo lubię się pośmiać lecz w tym filmie nie uświadczyłem scen które by mnie zmusiły do śmiechu.

ocenił(a) film na 10
Meija17

choćby scena z katapultą albo" coś masz na twarzy" ja bym tego filmu nie nazwał horrorem

ocenił(a) film na 9
slawek33

Potwierdzam świetna satyra horroru.

ocenił(a) film na 9
magik30

Tak film genialnie zabawny! A Ash miażdży dupe!

ocenił(a) film na 8
MrSebkoss_filmaniak

Świetnie to ująłeś :)

ocenił(a) film na 2
slawek33

lubie komedie, nawet niekonwencjonalne, nie typowe, nei jestem sztywniakiem i śmieję się z wielu rzeczy którymi inni sie oburzają, ale kurna co tu było śmiesznego, to głupie, denne, puste amerykańskie widowisko, jak dla mnie co najwyżej 2/10

ocenił(a) film na 10
slawek33

ja oglądałem ten film nie długo po premierze , miałen wtedy 8-9 lat i ten film zrobił na mnie tak ogromne wrażenie jak żaden inny na owe czasy ( poza "parkiem jurajskim") . No i jak ja się wtedy bałem . Czesto do niego wracam choć jak dawniej mnie straszył tak dzisiaj bawi .

ocenił(a) film na 10
maciekb80

ja po np. ślimakach przez dwa dni spać nie mogłem ale sąsiad uwielbiał horrory i mnie zahartował i mało który chorror mnie teraz przestraszy no może za"martwą ciszą"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones