PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31599}

Arszenik i stare koronki

Arsenic and Old Lace
7,8 11 992
oceny
7,8 10 1 11992
8,2 11
ocen krytyków
Arszenik i stare koronki
powrót do forum filmu Arszenik i stare koronki

Fenomen!

ocenił(a) film na 8

Chciałbym napisać nie co o tym filmie, zwłaszcza dla tych, którzy go nie oglądali - spokojnie , bez spojlerów.

Mam 17 lat, ale odrazu zaznaczam, że nie jestem fanem american pieów, szkół uczuć i innych tego typu kitów. Oglądałem dużo filmów w moim życiu, również tych starych z lat 40' i 50' i powiem wam tak - jak na mój młody wiek, ta komedia bardzo mi przypasowała, mam ten film czarno-biały z napisami, dosłownie jaja jak berety, śmiałem się ciągle i to jest najważniejsze - ten film się nie starzeje! Ma 65 lat a jest śmieszny, jakby dopiero co był nakręcony, to nie jest taki film jak inne, że kiedyś smieszyły, a teraz nie wiadomo o co chodzi.
Polecam każdemu dosłownie umierałem ze śmiechu, wspaniała gra aktorów, ale Jonathan był najlepszy :D!!
8/10

ocenił(a) film na 8
Snay

dokladnie, wiek w zwiazku z takim filmem sie nie liczy. jak cos jest swietne to takim zostanie!:) poza tym nawet jak by go dzisiaj nakrecili wystylizowanego na tamte czasy nic bym nie zmienila!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones