PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31599}

Arszenik i stare koronki

Arsenic and Old Lace
7,8 11 983
oceny
7,8 10 1 11983
8,2 11
ocen krytyków
Arszenik i stare koronki
powrót do forum filmu Arszenik i stare koronki

Dzisiaj już nie ma takich filmów - a szkoda! Niesamowita kreacja Cary Granta. Wykazał się
tu komediowym talentem ,ale i 'dramatycznym'. Baśniowa atmosfera podczas miłosnych
scen Granta z Priscillą Lane. Filmowy brat Jonathan Brewster (czyli Raymond Massey) miał
doskonałe spojrzenie, które budziło dreszcze. Trafiony w 100% do swojej roli. Ciekawa
scena z otwieraniem skrzyni i wynoszeniem z niej ciała. Całość wciągająca,
rozśmieszająca, intrygująca. Doskonały czarny humor. KLASYK! POLECAM!

ocenił(a) film na 8
nikah

Podpisuję się! Jedyna z bardzo nielicznych komedii, które naprawdę mnie bawiły, z humorem na poziomie, zarazem budząca zainteresowanie. Na uwagę zasługuje znakomita gra aktorska i świetnie dobrana obsada.

ocenił(a) film na 9
Morgana_filmweb

"Jedna z bardzo nieliczynych komedii"... Całkowita racja!

użytkownik usunięty
czarna_maggie

Święta racja! Piękna kreacja Franka Capry! Świetny film! Genialne obsada! Wszystko wspaniałe! A więc... czapki z głów!

ocenił(a) film na 9

Spotykamy się już drugi raz.:) Mi najbardziej podobał się humor! A co do Twoich obejrzanych filmów- Kabret jest świetny!:) I piękny avatar...

ocenił(a) film na 10
nikah

również się pod tym podpisuję. kocham ten film! :D

nikah

A propos deserów. Polecam recenzję filmu i przepis na najlepsze ciasto świata :) http://mrmrssandman.blogspot.com/2012/07/arszenik-stare-koronki-i-zabojczy-deser .html

ocenił(a) film na 9
nikah

Teddy i Doktor też świetny!:) A co do Jonathana to naprawdę nie mogłam uwierzyć, że to Boris K.:)

ocenił(a) film na 10
nikah

Ten film jest GENIALNY i dopiero na 422 miejscu! A to ciasto wygląda pysznie, musze zrobić i zjesc przy oglądaniu filmu oczywiście;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones