PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31599}

Arszenik i stare koronki

Arsenic and Old Lace
7,8 11 992
oceny
7,8 10 1 11992
8,2 11
ocen krytyków
Arszenik i stare koronki
powrót do forum filmu Arszenik i stare koronki

"Arszenik...." bardziej nadaje się do przedstawienia w teatrze, a nie na pełnometrażowy film. Było nawet śmiesznie, ale niektóre sceny były po prostu tak głupawe, że śmieszne nie były ( lubię głupi humor ale w trochę innym wydaniu- Grupa Monty Pythona, wczesne filmy Petera Jacksona itd, ale głupota z tego filmu mi nie podeszła xD ). I jeszcze jedno- czy ktoś oprócz mnie zauważył może, że część scenografii miasta to sztuczne tapety? xD

ocenił(a) film na 9

oceniłam wyżej, ale całkowicie zgadzam się z Tobą, że bardziej nadaje się na przedstawienie teatralne; co do tapet, to nie kojarzę, ale po prostu oglądałam już dość dawno :) pozdrawiam!

użytkownik usunięty
bruce1940

W teatrze byłem zaledwie dwa razy w życiu ale chyba coś zapamiętałem jak to się wszystko odbywa w tych teatrach - znaczy...przedstawienia :)

ocenił(a) film na 7

Też zauważyłem tapetę + jeżdżące makiety autobusów tudzież tramwajów ;p

Tapety są ok, fajnie wyglądają(w starych filmach).

Bo to jest przedstawienie teatralne... A konkretnie ekranizacja sztuki Josepha Kesselringa. Twoje zarzuty to zalety zatem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones