PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399298}

Artur i Minimki 3. Dwa światy

Arthur 3: La guerre des deux mondes
6,3 19 673
oceny
6,3 10 1 19673
4,5 4
oceny krytyków
Artur i Minimki 3. Dwa światy
powrót do forum filmu Artur i Minimki 3. Dwa światy

Super czesc świetnie sie ogladało mozna było sie pośmiac. A przede wszystkim miło sie ogladało a tego wymaga sie od tego rodzaju filmów

MASTACH5

też bawiłem się świetnie. ;]]]]

ocenił(a) film na 4
MASTACH5

Lepsza 1 część

MASTACH5

nie krytykuję ani nic z tych rzeczy, bo nie mój typ filmów i jak by przez przypadek obejrzałam ten film, ale... hmmm... jakiś taki dziwny trochę :D

ocenił(a) film na 7
MASTACH5

Podbijam..faktycznie wydaje się, że dwa światy najlepsze, choć może to dlatego że w końcu przyzwyczaiłem się do tych dziwnych małych ludzików, albo dlatego, że więcej tutaj było ludzi. I choć nie jestem fanem kina familijnego to oglądając trzecią cześć Artura przeszło mi przez myśl, że tak właśnie powinno wyglądać dobre kino dla całej rodziny, bo w tym gatunku chłamu jest mnóstwo.
Przywodzi nawet na myśl Kochanie zmniejszyłem dzieciaki na którym nie tylko ja się pewno wychowałem :)...

ocenił(a) film na 8
MASTACH5

Zdecydowanie lepszy od drugiej części. Zupełnie inny poziom. Dobry film jak najbardziej na +.

ocenił(a) film na 5
MASTACH5

Ja się w żadnym razie z tym nie zgadzam. Zdecydowanie najsłabsza część. Pierwsza miała swój magiczny, niezwykły klimat, była na swój sposób innowatorska, druga volens nolens już nie aż tak, chociaż niezwykła atmosfera została w dużej mierze zachowana. Mimo swoich wad, na przykład nie najlepszego scenariusza (choć już dialogi w wielu miejscach przednie), to zdecydowanie, wbrew opinii wielu, dobre filmy. Ale już na pewno nie trójka, która, szczególnie w drugiej połowie, przypomniała mi bardziej tandetne filmy s-f rodem z telewizji Puls (choć króciutki motyw Gwiezdnych Wojen znakomity) aniżeli fajne przygody fajnych bohaterów w fajnym uniwersum, z którym i którymi zżyłem się przy okazji dwóch pierwszych odsłon.
Ogółem Artur 3 nie jest myślę słabym filmem, ale rozczarowującym i trochę wręcz niegodnym zakończeniem ciekawej trylogii - już tak.

ocenił(a) film na 9
dentryt

No,Besson trochę wiochy narobił w końcówce,takie to było dziwne.Btw.mniej niż tysiąc żołnierzy i chciał podbić świat?No,ale mam sentyment do tych filmów głównie przez pierwszą część,którą obejrzałem w drugi dzień świąt w polsacie,to chyba było z 4 lata temu,ale świetnie to pamiętam,jak ten film mnie oczarował i zaczarował i jeszcze ta cudowna atmosfera świąt,coś pięknego.Mimo to nie da się jednak ukryć że dużo w tych filmach jest błędów

użytkownik usunięty
dominik9051

Masz rację (w sumie ja uważam,że pierwsza część była najlepsza).Ale i tak można się świetnie bawić oglądając ten film.:)Lubię oglądać tę trylogię i polecam innym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones