PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167434}

Artur i Minimki

Arthur et les Minimoys
6,5 50 047
ocen
6,5 10 1 50047
5,3 9
ocen krytyków
Artur i Minimki
powrót do forum filmu Artur i Minimki

... poniewa żnie oglądałem całości...
O CO CHODZI Z TYMI MURZYNAMI???

Asx32

Że to chyba było jakieś plemię, które zaprzyjaźniło się z minimkami.

ocenił(a) film na 8
Asx32

Tak ja też tego nie rozumiem.Kiedy oni się pojawili?

Asx32

Mi się wydaje, że to jacyś przyjaciele tego dziadka, który miał coś wspólnego z Afryką, jakieś przygody tam przeżył :P

ocenił(a) film na 10
Asx32

Prawdopodobnie przyszli na pełnie księżyca i pomóc Arturowi dostać się do krainy Minimków. Pamiętacie jak Artur się przewrócił i potłukł figurki? Oni je zastąpili. (To są moje przypuszczemia)

ocenił(a) film na 10
Asx32

O to że jesteś rasistą ty rasisto

ocenił(a) film na 6
dominik9051

hehe;P

dominik9051

chwila, co?

Asx32

Byli to przyjaciele dziadka z Afryki, nie wiadomo skąd przyszli ; opiekowali się przyrodą, przyjaźnili z Minimkami, pomogli Arturowi dostać się do krainy.

użytkownik usunięty
Asx32

Murzyni pochodzili z plemienia wyróżniającego się ponadprzeciętnym wzrostem. Uważali, ze jeżeli oni są tak olbrzymi, to Natura, jako że lubi równowagę, musiała stworzyć też rasę ludzi maleńkich. I mieli ich znaleźć. No i znaleźli :) Nie pamiętam już tylko, czy to oni znaleźli i powiedzieli o tym dziadkowi, czy znaleźli Minimki wspólnie...

Asx32

To są Bongomatasalajowie, plemię zaprzyjaźnione z Archibaldem i minimkami, nigdy nie zrozumiem tylko dlaczego pojawili się tak nagle w nocy?!

CatWoman13

Bo przejście pojawiło się nagle? Tzn. na bardzo krótko?
Nie mieli specjalnie powodu, żeby plątać się non stop po trawnikach.

TangoAndWaltz

Ale skąd się wzięli w pobliżu domu dziadków Artura

CatWoman13

Bo znali dziadka i dowiedzieli się, gdzie mieszkał?

TangoAndWaltz

Tyle że akcja dzieje się zapewne gdzieś we Francji, a oni w takich plemiennych ubraniach.. to gdzie oni żyli? W lesie?

CatWoman13

Na to pytanie akurat nie odpowiem przy obecnej znajomości tego świata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones