PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167434}

Artur i Minimki

Arthur et les Minimoys
6,5 50 074
oceny
6,5 10 1 50074
5,3 9
ocen krytyków
Artur i Minimki
powrót do forum filmu Artur i Minimki

koszmarne, nienaturalne, niepodobne do prawdziwych głosów aktorów. Patrząc na Mia Farrow nie jestem wstanie połączyć dźwięku z obrazem. Zero realizmu. Poza tym dubbing jest płaski, bez głębi i efektów i przypomina tłumaczenie reklam patelni z mango. Komuś za taką tandetę powinni urwać jaja. Dźwięk razi i tak denerwuje, że nie udało mi się obejrzeć filmu do końca.

Aldon

Dlatego lubie filmy z lektorem, polski dubbing rani zagraniczne produkcje

ocenił(a) film na 9
Aldon

Jak nie lubie dubbingu (głównie jednak w filmach fabularnych) tak w Arturze mi nie przeszkadza. Może i mógłby być lepszy, ale czy ja wiem, Olbrychski jako Maltazard był na przykład rewelacyjny.

użytkownik usunięty
Aldon

Dubbing był dobry i dopasowany.
Patrząc na twój komentarz można odnieść wrażenie,że do każdego niepolskojęzycznego filmu z dubbingiem mógłby pasować.Z wyjątkiem "Patrząc na Mia Farrow nie jestem wstanie połączyć dźwięku z obrazem",ale można by było znaleźć coś innego wystarczy zamienić Mia Farrow na innego aktora.Zastanów się jak piszesz dyskusję, podaj konkrety,a nie piszesz coś takiego co w ogóle nie ma sensu.
Pozdrawiam Gabro_filmweb.

Podałem konkrety. Ocena ma charakter sybiektywny. Na szczęście demokracja jeszcze nie wymaga żeby wszyscy mówili jednym głosem.

użytkownik usunięty
Aldon

I bardzo dobrze.Mi się podobało...tobie nie musi,ale takie komentarze pisać?"Koszmarne(...)za taką tandetę powinni urwać jaja" to chyba nie jest odpowiednia ocena do żadnego filmu.:)Ja akurat wolę filmy z dubbingiem niż z lektorem.
Pozdrawiam Gabro_filmweb.

Aldon

Za to lubię dubbing w grze, który jest trochę inny :3

Aldon

Odwal się od dubbingu, nie patrz na usta i wczuj się w film, to będzie dobrze. Nie porozumieniem w tej serii jest tylko i wyłącznie tytuł 3 części - po grzyba zmieniali... to wszystko. Jeszcze jakiś laik będzie szukał "Artur i Minimki 2".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones