PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167434}

Artur i Minimki

Arthur et les Minimoys
6,5 50 079
ocen
6,5 10 1 50079
5,3 9
ocen krytyków
Artur i Minimki
powrót do forum filmu Artur i Minimki

mam pytanie, wiem, że są książki autorstwa pana Bessona opowiadające przygody Artura w świecie Minimków - są 4 tomy (1. film obejmuje 2 książki), wypożyczyłam je kiedyś z biblioteki, lata temu, gdy byłam mała, biblioteki nie ma, bo zlikwidowali, a ja nijak tych książek nie mogę nigdzie dopaść: ani w innych bibliotekach, ani w księgarniach, ani na Allegro, ani nawet w formie e-booka, wszędzie wyskakuje mi film, mało kto słyszał o wersji książkowej, a szkoda, bo książki są, krótko mówiąc, zarąbiste, gdy je czytałam, to płakałam ze śmiechu. Moje pytanie brzmi, czy ktoś wie, skąd wziąć te książki? Może jest ich szczęśliwym posiadaczem albo zna tajne informacje dotyczące ich przetrzymywania? ;) Byłabym wdzięczna za pomoc :)

ocenił(a) film na 9
pinka1801

Hm! Coś źle szukasz. Ja wszystkie tomy kupiłem na Allegro. Zabrało mi to kilka miesięcy. Dziś właśnie wygrałem licytację tomu ostatniego Artur i wojna dwóch światów. Tak więc mam całość. Jeśli chcesz mieć wersje "papierową" musisz uzbroić się w cierpliwość. Szukając na Allegro wpisuj w szukanych "minimki", "Luc Besson" oraz tytuły tych części. Tom trzeci "Artur i zemsta M..." jest dostępny na bieżąco, nowy, wersja ze zdjęciami. Reszta na zasadzie "Szukajcie a znajdziecie..." używana. Co do elektronicznej to szukałem z wielką mocą i energią i nikt tych książek nie zeskanował.

pinka1801

No to żeście mnie doświecili, i bardzo dobrze, bo nie miałam pojęcia o wersji książkowej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones