PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589952}

Artysta

The Artist
7,5 51 116
ocen
7,5 10 1 51116
7,3 30
ocen krytyków
Artysta
powrót do forum filmu Artysta

Co to za wpisy, to że film jest czarno-biały to nie znaczy że twórcy nie mieli środków aby go pokolorować, a sami twórcy to nie pozerzy że zrobili teraz niemy czarno-biały film. W czasach gdzie królują efekty, a nie fabuła to taka produkcja jest prawdziwą perełką. Taki powinien być film, z fabułą, z aktorstwem, z muzyką, a nie z samymi efektami. Ale niestety społeczeństwo (zwłaszcza młodzież tego nie zrozumie, bo z pokolenia na pokolenie jesteśmy coraz to głupsi).

Nekromanta21456

Na pewno brakło im pieniążków na farby! ;-)

ocenił(a) film na 8
Moderatorrr

Racja, Oscary przynajmniej były kolorowe.

ocenił(a) film na 7
Nekromanta21456

Chociaż nie zmieniają swoich kolorów od tylu lat :)

ocenił(a) film na 8
DawTLK

Zobaczysz, jeszcze kilka lat i ze złotego koloru przerobia na czarny (nie jestem rasista, tylko stwierdzam fakt po zeszłorocznym rozdaniu nagród - Moonlight)

ocenił(a) film na 7
Nekromanta21456

A tak na poważnie to nie przywiązywałbym wielkiego znaczenia tych nagród. To my ludzie i nasze pozytywne opinie powinny być największą i najbardziej obiektywną nagrodą :)

ocenił(a) film na 8
DawTLK

Przecież tak jest, teraz coraz więcej osób ma gdzieś Oscary. Liczy się tylko opinia publiczności. Nie mniej jednak jest to jakiś wyznacznik jakości.

ocenił(a) film na 7
Nekromanta21456

Czyli w marcu będziemy wiedzieć co warto oglądać ... :)

ocenił(a) film na 8
DawTLK

Ja już bodajże połowę nominacji mam za sobą, do 4 marca zdążę zaliczyć wszystkie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones