PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31704}

Arytmetyka diabła

The Devil's Arithmetic
7,0 4 666
ocen
7,0 10 1 4666
Arytmetyka diabła
powrót do forum filmu Arytmetyka diabła

Poruszający i szokujący. Takie powinny być filmy o Holocauście. Tak dobry jak lista Schindlera.

ocenił(a) film na 4
732476

no nie wiem moim zdaniem to tylko taka sobie produkcja hallmarku i nic wiecej oglada sie przyjemnie lecz wedlug z pianista nieporownywalne

ocenił(a) film na 8
olkaem

nie hallmark tylko showtime.

ocenił(a) film na 9
732476

W sumie też mi się bardziej podobał niż Pianista :) ogólnie lubię ten film, ale z pewnością są też lepsze.

użytkownik usunięty
732476

Lepszy od Pianisty, na równi z Listą...? :/

ocenił(a) film na 6

lepszy od "Pianisty"? chyba żartujesz...w tym filmie nie było nic nadzwyczajnego.W "Pianiście" pokazany był ból i cierpienie i oglądając go to się czuje a w "arytmetyce Diabła" w ogóle tego nie było przynajmniej ja tak uważam

732476

owszem, lepszy od Pianisty ale napewno nie na rowni z Listą Schindlera, moze o 1 punkt niżej.

no_chyba_ty

ja się nie zgadzam uważam, że "pianista" był o wiele lepszy-bardziej wiarygodny i przekonujący.
"Arytmetyka..." była trochę ugrzeczniona-jedyna przejmująca scena, to zagazowanie żydów pod koniec... i wieszanie uciekinierów.

ocenił(a) film na 5
732476

Absolutnie się nie zgadzam. Dużo gorszy od wymienionych filmów, słaba realizacja, mało przekonywujące kreacje aktorskie. Dla mnie porównywalne poziomem z "Dziećmi Ireny Sendlerowej", po którym też spodziewałam się więcej a generalnie byłam rozczarowana. Tematyka bardzo ważna, efekt niezadowalający.

732476

Co ja czytam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones