PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31704}

Arytmetyka diabła

The Devil's Arithmetic
7,0 4 666
ocen
7,0 10 1 4666
Arytmetyka diabła
powrót do forum filmu Arytmetyka diabła

Film zobaczyłem dla Kristen - nie ukrywam że mam do niej słabość oczywiście po "Wywiadzie z...." Ciekawy byłem co dalej będzie robiła, jakie role będzie wybierać i po tym filmie wiem że nie pomyliłem się. Jest utalentowana i wszechstronna. Film jest ciekawy bo rzadko kiedy ten temat jest poruszany - Oświęcim i tp. Spodziewałem się pompatyzmu i martyrologi a tu okazało się że jest tego tyle ile trzeba nie ma przesadnego dydaktyzmu i jest morał. Ciekawy film.

Przemekm

re: niezły
Zgadzam się z Tobą. Film nie jest specjalnie nadęty, chociaż moralizm się gdzieś tam pojawia. Mi bardzo podobała się teź Brtitany Murphy jako Rivkah, którą ostatnio widać coraz częściej (Przerwana lekcja muzyki, Armia Boga, Culeless). Za pierwszym razem - oglądałam film już z 5 razy na Hallmark - film mną wstrząsnął, bardzo wzruszył. Dopiero potem dostrzegłam pewne niedociągnięcia. aLe przecież nie można się bezustannie czepiać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones