PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625402}

Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów

Astérix: Le domaine des dieux
6,7 21 544
oceny
6,7 10 1 21544
5,7 3
oceny krytyków
Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów
powrót do forum filmu Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów

hej, czy kogoś 10+ ten film też rozbawi do łez, ktoś już widział, wie i może powiedzieć?

ocenił(a) film na 8
magdzisko

W przypadku "Osiedla bogów" określenie "rozbawi do łez" nie bardzo pasuje. To jeden z cięższych komiksów o Asteriksie i choć scen komicznych nie brakuje, mamy tu wyjątkowo dużo scen do refleksji.

Wracając do pytania - dorośli będą się chyba nawet lepiej bawić od dzieciaków: jest kilka dowcipów przeznaczonych wyłącznie dla najmłodszych, ale to bardzo mały odsetek.

Jako 24 latek dobrze się bawiłem. Jeśli jesteś fanem Asteriksa, powinieneś dać filmowi szansę :)

Sulpice9

no dobra to szansę dam :)

magdzisko

A czytałaś/eś komiks pt. "Osiedle bogów"? Jest to jedna z poważniejszych i skłaniających do refleksji historii o małym galijskim wojowniku.

Trojden

przyznam, że ja słabo komiksowa jestem, wolę kino

magdzisko

A polecam komiksy, na ogół są lepsze niż filmy. Świetne są "Wyprawa dookoła Galii", "Asterix Legionista", "Asterix i Normanowie", "Niezgoda", "Asterix u Brytów", "Asterix na Igrzyskach Olimpijskich" i "Wielka przeprawa".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones