PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30896}

Asterix i Obelix: Misja Kleopatra

Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre
7,3 228 644
oceny
7,3 10 1 228644
7,2 19
ocen krytyków
Asterix i Obelix: Misja Kleopatra
powrót do forum filmu Asterix i Obelix: Misja Kleopatra

Jeden z nielicznych aktorskich filmów, w którym dubbing jest rewelacyjny. ;)

cloe4

I tu się zgadzam.

cloe4

Heh, dzięki za uświadomienie :) Faktycznie dubbing jest rewelacyjny w tym filmie, ale jakoś nie zwróciłam uwagi, że to ten jedyny wyjatek, gdy dubbing jest świetny w filmie aktorskim. A niestety patrząc na dubbing w obecnych filmach to... porażka.

Metropholis

Jest parę filmów aktorskich ze świetnym dubbingiem (Asterixa na Olimpiadzie też można tu wliczyć), ale zwykle polski dubbing wychodzi słabo, mam na myśli Avengers, albo Hobbita.

cloe4

Oj, nie zgodze się z Tobą. Avengers ogladałam z napisami, więc się nie wypowiem (choć wiem, że większość narzekała na dubbing) ale Hobbita miałam to nieszczęście widzieć z dubbingiem i... no tragedia. 1 cz. jako tako przebolałam, ale Pustkowie Smauga musiałam wyłaczyć po parudziesięciu minutach, bo nie mogłam tego słuchac. Przede wszystkim osoby podkładające głosy pod Thorina, Thranduila i przede wszystkim Smauga schrzaniły sprawę. A zresztą Smaug najlepszy jest z oryginalnym głosem Benedicta Cumberbutcha, jest właściwie sto razy bardziej przerażający. Tymczasem słuchając go po polsku po prostu śmiałam się z tego, co słysze.
Tak więc póki co Misja Kleopatra to taka perełka wśród filmów z dubbingiem. Przychodzi mi też do głowy But Manitou. Dubbing też niczego sobie ;)

Metropholis

Źle mnie zrozumiałeś ;) Ja właśnie nie cierpię Hobbita z dubbingiem. ;D

cloe4

Faktycznie trochę mi sę przeinaczyło przy czytaniu :) Czyli się zgadzamy ;)

ocenił(a) film na 9
cloe4

właśnie chciałam to napisać!
nienawidzę filmów aktorskich z dubbingiem, nie mogę znieść Hobbita, Harrego Pottera i innych filmów zepsutych dubbingiem, ale ten film został zrobiony rewelacyjnie! podobają mi się dowcipne dialogi i (w mojej opinii) odpowiednio dobrane głosy do wyglądu aktorów.

Lunnah

Dialogi chyba tak jak zwykle tworzył Bartek WIerzbieta ;)

cloe4

w 100% się zgadzam :D . To prawdopodobnie jedna z najlepszych komedii jakie w życiu oglądałam min. dzięki świetnemu polskiemu dubbingowi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones