PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123311}

Asterix i wikingowie

Astérix et les Vikings
7,0 31 417
ocen
7,0 10 1 31417
5,8 5
ocen krytyków
Asterix i wikingowie
powrót do forum filmu Asterix i wikingowie

Bardzo fajna bajka

ocenił(a) film na 8

Zreszta jak wszystkie o przygodach asterixa i obelixa, ale odczuwam niedosyt, wyszlo ponad 30 swietnych komiksow, i bardzo bym chcial, aby powstało wiecej ekranizacji, i niekoniecznie filmowej, jakos to do mnie nie przemawia, ale za to bajki swietnie odzwierciedlaja komiksowe historie. Chetnie obejrzalbym hisorie o wyprawie asterixa do hiszpanii, tarcze arwenow, gotow, czy belgow, i wiele innych, nawet nie przeszkadza mi ten komputerowy obraz. Takze, mam cicha nadzieje, ze kiedys sie za to wezma. Polecam ta bajke, wszystkim wielbicielom przygod walecznych galow:)

ocenił(a) film na 6
Emilll123

Nie bajka tylko animacja, jełopie. Powstała zresztą na podstawie komiksu.

ocenił(a) film na 8
Marik1234

A ch.. Ci do tego debilu, czy nazywam to bajką czy animacją. Je.... komputerowy cwaniak, wątpie żebyś się odważył mi to w twarz powiedzieć leszczu. Fakt pomyliłem się, ale nie oznacza to, że można komuś ubliżać bez powodu. Nie jestem jakimś zapalonym kinomanem, coś mi się spodoba, to czasem skomentuje. Trafnie czy nie, to już moja sprawa. Nie cierpie takich ćwoków jak Ty!!!

ocenił(a) film na 10
Emilll123

Z komiksów najbardziej podobały mi się "Syn Asteriksa" i "Róża i miecz".

Emilll123

To mam dla ciebie dobrą wiadomość. http://www.filmweb.pl/film/Asterix%3A+The+Land+of+The+Gods+3D-2014-625402

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones