PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123311}

Asterix i wikingowie

Astérix et les Vikings
7,0 31 420
ocen
7,0 10 1 31420
5,8 5
ocen krytyków
Asterix i wikingowie
powrót do forum filmu Asterix i wikingowie

Nowy, stary Asterix;)

ocenił(a) film na 9

Od kiedy pamiętam uwielbiam serię o przygodach Asterixa i Obelixa. Do odnowionej kreskówki podchodziłem więc sceptycznie, bojąc się, że czar i urok dawnych filmów zniknie, bądź już na mnie nie podziała.Niepotrzebnie!Podczas 75 minut "Asterixa i Wikingów" znowu czułem się jak dzieciak.Szalona przygoda, moi ukochani bohaterowie i co najważniejsze- pełen ciepła i rewelacyjnego humoru klimat, który tak uwielbiam!Śliczna animacja 2D wiele zyskuje dzięki dodaniu tej 3D, szczególnie cienie są bardzo ładne.Muzyka jest porywająca- jest jej dużo i bardzo wpada w ucho -doskonała! Nie zabrakło prawie niczego.Jest bitwa na ryby,jest uwieszony na drzewie Bard na końcu filmu i biesiada przy stole.Nie ma niestety tylko sceny próby wypicia przez Obelixa magicznego napoju,szkoda, bo zawsze ją uwielbiałem;)Obłedny humor, świetny dubbing, ani chwili znużenia: Asterix i Obeliks w najlepszej formie! 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones