PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=364519}

Astropia

Astrópía
5,4 864
oceny
5,4 10 1 864
Astropia
powrót do forum filmu Astropia

...ale naprawdę lubię ten film. Ma radosny klimat i jest sympatyczny jak baśnie Andersena heh. A że jestem w wieku, w którym już na człowieka bajki nie działają to tym bardziej doceniam to, ze ta historia mnie tak po prostu ucieszyła, zainteresowała. Wiec tylko za moje osobiste względem tego filmu odczucia daje 7:)

ocenił(a) film na 6
godneptun

Film faktycznie miał potencjał na ciekawą, lekką komedyjkę ale niektóre sceny zamiast zaciekawić wzbudzały tylko zażenowanie i nic więcej. Podobało mi się jak główna bohaterka powoli wchodziła w świat fantasy, jak powoli odkrywała swoje uczucia do Dagura, ale sceny z Jollim w więzieniu i ta końcowa walka były cholernie słabe. Aktorsko jest co najwyżej średnio, nie wiem czy zadaniem aktora, który wcielił się w Jolliego było irytowanie widza, bo jeśli tak to wypadł rewelacyjnie. Autentycznie nie mogłem znieść jego gry, czy tam "gry". Spore słowa uznania należą się natomiast aktorce, która wcieliła się w Hildur. Zagrała bardzo dobrze no i jeszcze ma niesamowicie śliczny i hipnotyzujący uśmiech, aż człowiek zapomina, że wygląda jak dmuchana lalka :P

Ogólnie rzecz biorąc film mocno przeciętny, szkoda bo potencjał w nim niewątpliwie był.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones