PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=212254}

Asystent wampira

Cirque du Freak: The Vampire's Assistant
6,0 18 631
ocen
6,0 10 1 18631
Asystent wampira
powrót do forum filmu Asystent wampira

Spore zaskoczenie...

ocenił(a) film na 7

Sama nie wiem dlaczego spodziewałam się czegoś naprawdę niskich lotów (John Reilly jako wampir? Serio?), ale naprawdę jestem zaskoczona bo... podobało mi się. Niezależnie od tego, czy rzeczywiście było gniotem czy nie - MI się podobało.
Nie słyszałam wcześniej o tej książce, ani o filmie. Gdyby dziś nie leciało na TVP1 pewnie wciąż bym żyła w niewiedzy, że coś takiego istnieje. A teraz... cóż. Zamierzam się chyba tym zainteresować, może dotrę do książek.
Tak czy inaczej polecam obejrzenie, jak ktoś lubi filmy na pograniczu horroru, komedii i czegoś dla nastolatków, tak sądzę. No i sądzę, że z przyjaciółmi też da radę to przejść.

ocenił(a) film na 7
Engy

A tak z innej paczki - wie ktoś może jaka jest różnica między wampirami a wampinsami (czy jak to tam)? Oprócz tego, że jedne są niby "dobre", a drugie "złe"? Są jakieś różnice rasowe, czy coś w tym stylu? Czy chodzi właśnie tylko o przynależność do stron? Bo jakoś nie jestem w stanie tego wydedukować z filmu...

Engy

Ponoć książka jest mocno, mocno młodzieżowa, no ale :) Mi film również się spodobał. Był klimatyczny, nieźle nakręcony (jak na film nie będący super, uber, duper hitem Hoooooliłoood) i z niegłupią fabułą. Fakt, klisz trochę [no dobra, dużo] było, trochę oklepanych pomysłów (dylemat ,,człowieczeństwa wampira") i finalne starcie dwóch przyjaciół itd.

W sumie jakby zacząć ten film punktować, to by można było wymienić w cholerę jakichś wad, etc.

Ale jeżeli film pomimo tego dobrze się ogląda - to tylko przemawia na jego korzyść :)

użytkownik usunięty
AndrewGrabos

Początek dobry, potem równia pochyła w dół, coraz gorzej i gorzej. Samej końcówki już nie obejrzałem, skakałem po kanałach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones