PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=452709}

Asystentka doskonała

The Perfect Assistant
4,6 335
ocen
4,6 10 1 335
Asystentka doskonała
powrót do forum filmu Asystentka doskonała

Nie wątpię że David kochał żonę, ale Rachel była piękną kobietą i do tego gotową spełnić każdą jego zachciankę. Nie wierzę że by jej nie uległ - niekoniecznie chciałby stworzyć z nią związek, ale myślę że poszedłby z nią do łózka. To jego opieranie się było nierealne.

ocenił(a) film na 6
Sighma

Powiecmy że prawie każdy facet by poleciał , ale on miał i córke i był zawsze ułorzonym facetem , to nie ten typ co leci na wszystko co rozkłada nogi , ale zgodzę się z tezą że by poleciał na nią ale po jakimś czasie jakby troche zapomniał o żonie to może .

ocenił(a) film na 6
TheGoldi07

tez tak myślę że praktycznie każdy by ją chciał

ocenił(a) film na 4
TheGoldi07

@TheGoldi07 - mam nadzieję, że wychowałeś się zagranicą i języka polskiego dopiero się uczysz. Ewentualnie masz góra 10 lat. W każdym innym wypadku mogę tylko współczuć.
I nie piszę Ci tego, żeby Ci dowalić. Po prostu to jest forum publiczne i takie profanowanie naszego języka jest karygodne. Zwłaszcza w czasach, gdy przeglądarki same sprawdzają błędy.

ocenił(a) film na 6
venez

wiesz co też mógłbym się przyczepić do twojej pisowni bo jakoś nie napisałeś co niby źle napisałem że tak niesamowicie "profanuje" język ojczysty , to że napisałem jedno czy dwa słowa oczywiście ty nigdy nie popełniasz błędów bo przecież śpisz ze słownikiem , nie staram się bynajmniej wciskać że nie popełniłem błędów poprostu nie popełniłem ich tak dużo żeby pisać takiei brednie , dodam jeszcze tylko że jakoś nikt inny tego nie zauważył i nikomu to nie przeszkadza tym bardziej że jest to forum filmowe a nie jężykowe , zamiast szukać zaczepek zacznij pisać na temat bo ktoś może zgłosić twoje wypociny jako nie związane z tematem .

ocenił(a) film na 4
TheGoldi07

Ja tu do Ciebie grzecznie, a Ty co? Nie dość, że analfabeta, to jeszcze bezczelny!
Zamiast powiedzieć "masz rację, dzięki, że zwróciłeś mi uwagę" albo "chodzę dopiero do 3-ej klasy podstawówki", to piszesz, że to nie jest forum językowe. A czego do cholery niby używasz na forach??? Znaków dymnych? Chorągiewek? Nie! Tu się używa języka polskiego. Nie dość, że się kompromitujesz ortografią (powiecmy, ułorzonym, nie związane), to jeszcze wylewasz z siebie jakiś słowotok i trudno Cię zrozumieć. Słyszałeś o kropce?
Nie muszę spać ze słownikiem, nie muszę się nazywać Bralczyk, czy Miodek, żeby bronić naszego języka. Jestem Polakiem i to daje mi prawo do obrony języka polskiego przed matołami. Jeśli Ty chcesz się przyczepić do mojej pisowni, to dawaj, czekam. Jeśli strzeliłem byka, przyznam się do błędu.
Życzę więcej pokory na przyszłość, bo jeśli będziesz tak reagował, gdy zwraca Cie się słuszną uwagę, to marny Twój los, chłopcze.

ocenił(a) film na 6
venez

Jak narazie to ty mnie obrażasz na każdym kroku , nazywasz mnie analfabetą ale widać że chyba nie znasz znaczenia tego słowa bo jak widzisz potrafie mniej lub bardziej składać wyrazy w całość a to że tobie się nie podoba forma jaką stosuje to nie mój problem , nie rozumiem ludzi takich jak ty co próbują pokazać swoją wyższość nad innymi ,lepiej się znasz na języku ojczystym to się ciesz z tego ale nie musisz pisać o innych że są gorsi tylko dlatego że nie mieli tego szczęścia żeby mieć możliwość edukacjii na najwyższym poziomie , dla twojej świadomości normalni ludzie tak mówią na codzień i jakoś żyją , a ty zanim coś powiesz to pewnie sprawdzasz czy aby napewno taka składnia jest odpowidnia itp , skończ już ten bełkot jak widzisz nikogo na tym forum nie interesuje twoje płacze że ktoś nie wstawił " kropki " , idz leczyć kompleksy gdzie indziej bo jesteś nudny .

ocenił(a) film na 4
TheGoldi07

1. Nie oceniam Twoich poglądów politycznych, wiedzy ogólnej, czy wyglądu, bo nic na ten temat nie wiem. Wypowiedziałem się jedynie na temat Twojego masakrowania języka polskiego i dlatego nazwałem Cię analfabetą.

2. Nie śpię ze słownikiem i nie sprawdzam w nim składni, zanim się wypowiem. Nie zmyślaj tylko dlatego, że brakuje Ci argumentów. Ale jeśli wierzysz, że spanie ze słownikiem tak pomaga, to czemu sam nie schowasz sobie go pod poduszkę? Może wsadź tam jeszcze patelnię, to nauczysz się gotować :)

3. Nie trzeba mieć wykształcenia na najwyższym poziomie, żeby umieć się wypowiadać. Nie wierzysz? Pokaż swoje teksty dziecku z podstawówki, a prawdopodobnie powie Ci, że "narazie", "codzień" i "napewno" powinieneś napisać troszkę inaczej :)

4. Dla Twojej świadomości - normalni ludzie nie mówią na co dzień tak jak Ty. Ale skoro tak piszesz, tzn, że każdy, kto wypowiada się poprawnie, jest nienormalny.

5. Nikt tu nie płacze nad Twoją pisownią, więc nie wypowiadaj się, proszę, w imieniu wszystkich użytkowników forum.

6. I najważniejsze - pokaż mi palcem, w którym miejscu napisałem, że "inni są gorsi". Albo to zrób albo po prostu zamilknij, bo pogrążysz się jeszcze bardziej.

ocenił(a) film na 6
venez

dobra skończ już pisać głupoty bo mnie nudzisz , idz zajmij się kimś innym bo nie mam pojęcja co miał wnieść twój post względem mnie , ani nie zmienisz mojej pisowni a tym bardziej nie masz prawa mi zabronić pisać na forum więc się odczep bo nie mam zamiaru dyskutować z kimś kto zamiast rozmawiać ze mną na temat filmu chce mi wmówić że moja pisownia jest nie zrozumiała , skoro jakoś dałeś rade rozszyfrować co pisze do ciebie znaczy to że jednak mnie rozumiesz i nie jest wcale ze mną tak źle , jakoś poradziłem sobie w życiu , zdałem mature , studia też jakoś poszły więc nie widzę powodu abyś miał mnie czegoś uczył no chyba że uważasz się za kogoś kto jest lepszym polonistą od moich wszystkich profesorów , a zresztą po co ja wogóle z toba rozmawiam , jak chcesz ze mną dyskutować to się wypowiedz na temat filmu w innym przypadku zgłosze że mnie nękasz koniec tematu .

ocenił(a) film na 6
TheGoldi07

ps . gotować potrafie, od 10 roku życia sam sobie gotuje więc źle trafiłeś chłopcze .

ocenił(a) film na 4
TheGoldi07

Coś mi się zdaje, że czytanie idzie Ci tak samo jak pisanie. Zrozumiałeś punkt 6.?
Miałeś mi pokazać, gdzie napisałem, że "inni są gorsi" albo zamilknąć. Nie zrobiłeś ani tego ani tego. Wniosek? Jesteś bezczelnym kłamcą, który zmyśla i oczernia rozmówce, bo nie potrafi przyjąć krytyki na klatę.
I Ty masz jeszcze czelność mnie straszyć, że zgłosisz to, że Cię nękam? To tak, jakby wandal, który niszczy groby na cmentarzu straszył Policją gościa, który mu zwrócił uwagę.

P.S. A to z patelnią, to była metafora, chłopcze.

ocenił(a) film na 6
venez

tak jak wspomniałem skoro nie interesuje cię rozmowa o filmie uznałem to za forme nękania a tym samym zgłosiłem to jako nadużycie , skoro sam admin nie widzi w mojej pisowni problemu to ty tymbardziej nie masz prawa mnie oceniać , a skoro aż tak cię to boli to zgłoś to do administracjii a ty zajmij się tym od czego jest to forum a mianowicie od dyskutowania o filmach . Na koniec nie mam zamiaru odpowiadać na twoje pytania , nie interesuje mnie to skoro nie jest to związane z filmem /

venez

Venez, masz u mnie gromkie oklaski za te uwagi!:) Mnie też razi jak ktoś kaleczy język polski.

ocenił(a) film na 4
blue_bird86

Miło, że nie jestem jedynym obrońcą języka polskiego ;)
Szkoda tylko, że tym profanom tak ciężko przyznać się do błędu, zwłaszcza w momencie, gdy zostają złapani na gorącym uczynku.

blue_bird86

Też biję brawo! Tak, coś się nie podoba - trzeba się poskarżyć.

TheGoldi07

Nie przejmuj sie przycinkami, masz racje. Kazdy ma prawo popelnic blad. A wytykanie bledow jest po prostu niegrzeczne, chamskie i staroswieckie. Osoba, ktora Ci zwrocila uwage chciala sie po prostu dowartosciowac Twoim kosztem. W kraju, w ktorym obecnie mieszkam ponad 17 lat nikt mi nie zwrocil uwagi, ze cos napisalem zle.

ocenił(a) film na 6
Sighma

Myślisz że każdy facet to seksualny zwierzak? Nie poleciałby na nią nigdy, po prostu nie jego typ itd. A film fajny, zauważyłem że kanadyjskie filmy mają taki specyficzny klimat.. Zaczynam woleć je niż amerykańskie. Np The Listener (Głosy) też jest fajną produkcją - to serial ale znów ma ten specyficzny kanadyjski klimat.

Sighma

Prawdopodobnie gdyby się tak nie pospieszyła z tym pocałunkiem, być może po jakimś czasie facet by się skusił. Zaatakowała za szybko po żałobie, mogła ciągnąć dalej taktykę przyjaciółki rodziny, w końcu facet by na pewno stwierdził, że byłaby dobrą żoną i świetną matką dla jego małej córeczki, w końcu świetnie się dogadywały. Ale niestety spaliła całą sprawę na starcie - wiedziała, że to wyjątkowy facet, a mimo to świeżo po śmierci jego żony rzuciła się na niego z łapami.

ocenił(a) film na 3
Sighma

hah też tak uważam, film cienki jak dla mnie..

ocenił(a) film na 8
Sighma

Też wydaje mi to sie to mało realne ,że straszy facet opiera sie młodej , atrakcyjnej kobiecie.

Choć z drugiej strony nie ma co generalizować. Być może laska mimo ,że ładna nie była najnormalniej w świecie w jego typie ? Np. Brad Pitt też uchodzi za ideał a mi sie z żadnej strony nie podoba. Wiem ,że to nie na temat ale tak dla porównania. Też może być ,że facet miał taki okres w życiu ,że nie myślał o spódniczkach. Wydaje mi się ,że to że go przedwcześnie pocałowała nie miało żadnego wpływu na to i jakby go pociągała to by przynajmniej się z nią przespał ale kobieta ewidentnie nie była jego typie. Takie moje zdanie.

ocenił(a) film na 5
Sighma

bardzo dobra za grana rola Rachel film taki sobie ale ona za grała doskonale

Sighma

kurcze chyba nie ma faceta który nie chciałby żeby tak piekna kobieta spełniła każdą jego zachciankę,ja bym chciał .

Sighma

Ja naprzyklad nie lubie tzw. “lasek”. Nie lubie dlugich pomalowanych paznokci, tatuazy, dlugich rozpuszczonych wlosow (wydaje mi sie, ze sa albo nie zadbane albo kobieta nie ma pomyslu co z nimi zrobic), czerwonych ust. Kobiety maja fantastyczne kosci policzkowe i uszy, ale nigdy ich nie widac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones