PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462753}
2 762
chce zobaczyć
At the Mountains of Madness
powrót do forum filmu At the Mountains of Madness
Blodek

podobno legendary bedzie wytwórnią filmu które to prawa odkupiła od WB del toro jednak podobno musiał iść na ustępstwa i niestety film bedzie rated T czyli od lat 13 nastu zrezygnował z rated M czyli od lat 17
czyli inaczej mowiąc jezeli powstane ten film bo narazie del toro nie okazuje sie być słownym gościem ( obiecywał fanom ze film powstanie do 2014 roku olał bo dostał propozycje pacyfic rim) to nie zobaczymy w nim zbyt wiele horroru jak dla mnie to juz sranie w banie z takim podejściem
film na podstawie mitów lovecraftowskich dla 13 latków ?! no już mi zapał do tego filmu przeszedł na szczęśćie powstaja inne projekty lovecraftwoskie

lukasz321a

Jedyne, co mogę do tego dołożyć, to że del Toro powiedział o pominięciu w scenariuszu autopsji człowieka wykonanej przez nieznane stworzenia (ze względu na limit wiekowy widzów).

Dagmii

Teraz po wielkim sukcesie Kształtu Wody myślę, że możemy mieć nadzieje... :)

Blodek

Odświeżam temat, bo teraz wisi, że film niby wychodzi w 2023.

Blodek

https://naekranie.pl/aktualnosci/w-gorach-szalenstwa-testowa-animacja-1668335310

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones