PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462753}
2 763
chce zobaczyć
At the Mountains of Madness
powrót do forum filmu At the Mountains of Madness

Czas pokaze jak sie potocza losy tego filmu. Guillermo napisał rolę Larsa specjalnie dla Rona Pearlmana. Tylko tyle na razie wiadomo.

O nie... tylko nie ta dwójka
Ja chcę Rona i Guilliermo

Kulasisko_Pospolite

4 l później, jest tak jak napisałeś :))

Oby to nie była prawda. Za Lovecrafta nie powinien się brać gość robiący efekciarskie filmy w 3D dla mas. Choć lubię Tomka, to jego też nie widzę za bardzo w takiej produkcji. Mam nadzieję, że ostatecznie rola reżysera przypadnie komuś czującemu te klimaty.

eh marudy ja bym chciał żeby w ogóle coś powstało
jeżeli marzy wam się straszny horror z ciężkim mrocznym klimatem no to niestety żadne duże studio nie zrobi takiego filmu ani cruise bo
- pg 18 a teraz najbardziej kasowymi filmami sa shreki transforemry itp
-bo gdyby nawet była kasa pg18 to skonczyłoby sie wielkim rozczarowaniem bo del toro to nie jest gość od tego typu filmów
-gdby del toro nawet podołał zadaniu to i tak nie zaspokoił by oczekiwaniom fanów lovecrafra ( pierwszy duży film np 100 baniek budżetu hype byłby nie prawdopodobny a zazwyczaj tak jest żę jak ma powstać TEN film na który TY czekałeś całe wieki i w końcu go zrobią to po obejrzeniu go zazwyczaj kołata sie myśl jak mogli to tak spier....)

Ja np sie cieszyłem jak uslyszałem ze ktoś jest zainteresowany tym scenariuszem i coś drgnie no ale pewnie policzyli sobie co jak ile no i wyszedł za mały plus no i cruise zribił taktyczny odwrót
zostaje książka
bardzo miodna polecam

nie ma powodów do niepokoju, ten film to prywatny projekt del toro

Oby to była jakaś bzdura.
Nie chcę by Cameron spieprzył taką historię...

Dealric

Cameron nie bedzie reżyserem
narazie to powiedzmy ze film ma szanse powstania 40 /100 % nic narazie nie zostało zrobione
prawa do filmu nie ma juz WB tylko legendary które je odkupiło ale problem taki w tym ze oni(legendary) chca zrobic film od lat 13 czyli rated tenn
i podobno del toro poszedł na takie ustępstwo tylko po to żeby zrobić ten film
jak dla mnie to film od lat 13 nie bedzie za straszny nie bedzie tu grozy zeby 13 latek sie nie zesrał przypadkiem no i nie za bardzo bedzie można cokolwiek pokazać
film bedzie tak brutalny i straszny jak nowa godzilla ( jeżeli w ogóle powstanie )obydwa filmy miałby takie samo oznaczenie wiekowe.
i niestety chyba taka jest prawda ze nikt nie zrobi fimu w klimacie mitów lovecrafta bo są dla wiekszości nie zrozumiałe klimat jest bardzo ciężki nie ma tu happy endu i te filmy nie maja wielkiej widowni wystarczy zobaczyc nawet po forum filmweba co sie dzieje jak wychodza nowe transformersy a co sie dzieje jak jest notka ze ktos tam gdzies tam interesuje sie filmem lovecraftowskim
No i oczekiwania którym i tak nie sprostał by del toro nawet gdyby miał 100m do wydania i film od lat 21 i tak nie udałoby mu sie zrobić filmu na jaki ludzie oczekiwują od zawsze bo nie powsatał nawet jeden dobry film nawet oparty o mitologie a obejrzałem praktycznie wszystko co dało sie zobaczyć nie ma nic dobrego godnego polecenia.
Jedyne co ja moge polecic to stara gierke na pc Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth pierwsze 4 h zabawy naprawde sa w duchu i z klimatem potem juz jest słabiej ale ogólnie jak ktos jest fanem to mu sie spodoba.

lukasz321a

Grałem w Cornersy i do zdobycia broni rzeczywiście dobre.

Dealric

słuchaj jak lubisz klimaty Cutulowatego to masz stronke w której znajdziesz wszystko co jest oparte lub na podstawie mitów
od filmów gier i muzyke http://lovecraftzine.com/movies/mikes-recommended-lovecraftian-movies/
tu daje odnosnik do filmów kilka horrorów jest naprawde dobrych i ma ten ciezki klimat np nigdy nie slyszałem o filmie PONTYPOOL a jest naprawde dobry
pozdrawiam

lukasz321a

Ciekawa lista, choć z tą lovecraftościowatością bym się wstrzymał.

A pontypool rzeczywiście jest całkiem przyjemnym filmem.

Dealric

no ale strona ciekawa filmy gry książki wszystko na jednej stronie

Tak słynny i ceniony aktor jak Tom na pewno przyczyniłby się bardzo do promocji filmu, a jeśli przełoży się to na zainteresowanie Lovecraftem i powstaniem innych ekranizacji to jestem jak najbardziej za.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones