PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772805}
5,9 40 578
ocen
5,9 10 1 40578
6,9 43
oceny krytyków
Atak paniki
powrót do forum filmu Atak paniki

Czym jest tytułowy atak paniki? Według definicji którą znajdziemy na Wikipedii, jest to jeden z objawów zaburzeń lękowych, które - "pojawiają się nagle, towarzyszy im nagłe uczucia przerażenia i objawy somatyczne tj. bóle w klatce piersiowej, palpitacje serca, spłycenie oddechu, zawroty głowy, dolegliwości w okolicy brzucha, uczucia nierealności i lęk przed śmiercią". Hmmm… Brzmi całkiem jak coś co zazwyczaj czuję po, a nierzadko jeszcze przed obejrzeniem polskiej komedii z ostatnich paru lat. Co więcej – myślę, że wielu z Was ma podobnie, prawda? Na całe szczęście debiutancki film Pawła Maślony wywołuje zgoła odmienne emocje.

"Atak Paniki" jawi się bowiem jako ten przedstawiciel swojego gatunku, który po raz pierwszy od dłuższego czasu nie wpisze się w definicję najśmieszniejszego oksymoronu znanego powszechnie jako – ‚dobra polska komedia’. To naprawdę jest dobra polska komedia. Ale nie tylko… to też po prostu bardzo dobry film! Film pełen czarnego humoru i trafnych obserwacji, które nie tylko potrafią rozbawić widza, ale mają mu też coś ważnego do powiedzenia.

Cała recenzja: http://okiemfilmoholika.pl/filmy/atak-paniki-recenzja-filmu/

ocenił(a) film na 9
zdziechu24

W tym filmie brakuje tylko Karolaka jako truposza w samolocie. To by była truskawka na torcie.

ocenił(a) film na 7
zdziechu24

Aż jestem zdziwiony jak wiele negatywnych komentarzy jest na temat tego filmu. Z mojej perspektywy film był bardzo dobry, czyli ósemeczka w filmwebowej skali. Dużo czarnego humoru, który jak widać po opiniach, jest niestety niedoceniony. Obejrzałem ten film z marszu, nie wynikając w fabułę i bez jakichkolwiek oczekiwań ale po seansie zaskoczony byłem totalnie. Polecam gorąco, warto wyrobić sobie własną opinię.

ocenił(a) film na 8
Dyzieek

Popieram! Film mocno daje do myślenia, komedią bym go nie nazwała ale jeśki chodzi o dramat to jest baardzo dobry. Ode mnie tez leci 8 . Zostanie w mojej pamieci na długo i o to chodzi. Nie rozumiem negatywnych opinii , chociaż ocena jest nie zła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones