PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=232858}

Atak szablozębnego

Attack of the Sabretooth
2,8 100
ocen
2,8 10 1 100
Atak szablozębnego
powrót do forum filmu Atak szablozębnego

1/10 - filmowy koszmar klasy C

użytkownik usunięty

Obraz George Millera to najtańsza z możliwych produkcja SCI-FI CHANNEL. Film ma koszmarne dialogi, niezamierzenie tandetny i szablonowy scenariusz (prehistoryczne koty cierpią na bulimię!!!) oraz prawdziwie koszmarne aktorstwo. Film to licząca sobie 88 minut wyjątkowo żenująca męczarnia. Obraz ten jest wprawdzie bardzo krwawy- ale zrealziowano go nadzwyczaj nieporadnie. Efekty specjalne są tu wręcz fatalne, charakteryzaja również. ATAK wywołuje jedynie śmiech politowania. Za grosz tu emocji, strachu - jedynie jęk zawodu ze strony widza. Nie dostrzegam tu ani jednego jasnego punktu. Film George Millera to jedna z najgorszych produkcji jakie dane mi było oglądać (nawet jak na standardy kina przeznaczonego prosto na DVD i do TV). Reasumując: amatorske realziacja, zły scenariusz i koszmarne aktorstwo składają się na totalny artystyczny niewypał.

tragiczny film, spodziewałem się fajne rozrywki, a to co dostałem przerosło moje wyobrażenia, naprawde szkoda czasu na ten badziew, a efekty specjalne są tragiczne szczególnie ten tygrys który nie mógł ustać na nogach i pelzal się po ziemi,oraz urywający się kieł który przebija tego wrednego własciciela obiektu...słabizna jakich malo...nie oglądajcie, szkoda czasu i pieniedzy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones