PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=335858}
7,3 627
ocen
7,3 10 1 627
Athadu Poszukiwany
powrót do forum filmu Athadu - Poszukiwany

Co dosłownie oznacza tytuł filmu "Athadu"?

ocenił(a) film na 9
Edyta713

To, co jest w polskim tytule - "poszukiwany" (ang. "wanted").

ocenił(a) film na 8
Edyta713

Athadu-kino indyjskie daje czadu:)
Zakupiłem w Saturnie za 7 zeta i oglądam

ocenił(a) film na 9
giovanni50

Oj, daje czadu ;) I za to ten film bardzo lubię :)

ocenił(a) film na 8
Irmgarda

Gdzie można znalesc jeszcze więcej filmów indyjskich?
Jakies 3 lata temu TVP puszczała w piątki filmy Bollywood

ocenił(a) film na 9
giovanni50

Ostatnio jest mnóstwo wyprzedaży (stety i nie, bo nie zanosi się za bardzo na nowe tytuły), więc można się nieźle zaopatrzyć za małe pieniądze, np. marlinie (http://merlin.pl/bollywood/browse/search.html?section=&phrase=bollywood&prices= 20%2C50%2C100%2C200%2C300%2C500%2C1000&place=0+simple&offer=O&sort=rank&x=0&y=0& page=1) lub Allegro (http://allegro.pl/listing.php/search?category=100075&sg=0&string=bollywood). Jeśli nie widziałeś, to polecam "Pokiri" z tym samy aktorem, który gra w "Athadu". Scenariuszowo wolę "Athadu", ale muzycznie, jak dla mnie, lepsze jest "Pokiri".

ocenił(a) film na 8
Irmgarda

Mi chodzi najbardziej o dobry film akcji

ocenił(a) film na 9
giovanni50

No to z tego, co się ukazało u nas, to "Pokiri", o którym już pisałam, "Don" oraz "Dhoom i "Dhoom 2".

ocenił(a) film na 8
Irmgarda

Don jest super

giovanni50

dobre filmy akcji to kino Tollywood - wejdź na jakiś serwis o filmach indyjskich i znajdź sobie tytuły filmów razem z opisami

ocenił(a) film na 10
Edyta713

"Athadu" literally means "He" , like, It's used in describing third person in between two people.

ocenił(a) film na 10
Edyta713

Athadu dosłownie oznacza On. Na przykład jest używany do opisywania trzeciej osoby między dwojgiem ludzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones