PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=335858}
7,3 628
ocen
7,3 10 1 628
Athadu Poszukiwany
powrót do forum filmu Athadu - Poszukiwany

Przyznajcie się kobietki, ile razy obejrzałyście scenę z drzwiami, między sypialniami??? :p
Film jest rewelacyjny choć muszę przyznać że wszystkie sceny które nie dotyczyły pary zakochanych przewinęłam, jednak jak dla mnie Nandu to wzór męskości. Mężczyzna silny, odważny, bohaterski ani przez chwile nie pokazał , że zależy mu na wybrance swojego serca. Nie musiał za nią biegać i maślić oczu na jej widok takie sceny w filmach gdy facet ugania się za kobietą jak pies za suczką odrzucają mnie. Co do głównej bohaterki, to cóż piękna kobieta jedyne co mogło przeszkadzać to te dziwne dźwięki które z siebie wydobywała ale tak już chyba musi być w tej produkcji. Może była dość głupiutka ale dzięki temu film wydał się bardzo zabawny, Polecam gorąco :)

hanusiamzks

Ale to nie jest niestety bollywood.

ocenił(a) film na 9
Bri

Faktycznie toolywood, jednak gdy pisałam komentarz nie miałam świadomości, iż istnieje więcej rodzajów tej kategorii.

ocenił(a) film na 10
Bri

Dlaczego niestety? Wg mnie filmu tolly są lepsze niż bolly...

e_poziomka

Niestety że się pomyliła ;)

ocenił(a) film na 8
hanusiamzks

Tollywood

ocenił(a) film na 8
hanusiamzks

Romans romansem ale finałowa walka była cycuś
Trochę było z Matrixa le większosc to jakbym oglądał Nieuchwytny cel, Desperado i Leona Zawodowca
Nota 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones