PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=580801}

Atlas chmur

Cloud Atlas
7,1 182 745
ocen
7,1 10 1 182745
5,4 25
ocen krytyków
Atlas chmur
powrót do forum filmu Atlas chmur

Moim zdaniem warto, film magiczny, osobliwy, złożony, tak naprawdę trudno ocenić go jednym zdaniem, jedno jest pewne bezwzględnie należy go oglądnąć. Rozmawiałem z innymi którzy oglądali film i tak naprawdę każdy interpretuje go inaczej, myślę że film zawiera fenomen który pozwala znaleźć coś wyjątkowego tylko dla siebie. NIE polecam osobom lubiącym wyłącznie sensację i kino akcji, to nie ta bajka.. Teraz biorę się za książkę, liczę na równie mocne emocje..

ocenił(a) film na 7
lordandmaster

Ja oglądałam film trzy razy i z każdym odkrywałam go na nowo . Bardzo podobały mi się poszczególne sceny , które tworzyły nastrój. Chodź wątek homoseksualistów mnie nie rusza tutaj został ukazany w taki sposób , że się zachwyciłam tą historią . Humoru dodaje tak na prawdę mężczyzna który , w końcu wypowiada coś innego niż samo " i know" . Film myślę , że wart obejrzenia chodź raz . Nie dla każdego , ale dla tych, którzy chcą mieć z kina trochę więcej .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones