PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755384}
6,5 68 501
ocen
6,5 10 1 68501
5,8 25
ocen krytyków
Atomic Blonde
powrót do forum filmu Atomic Blonde

witajcie. Mam parę pytań o treść filmu, nie wszystko zrozumiałam.
Kto zdradził tego gościa na początku? Z filmu zrozumiałam, że nie Percival i nie Lorraine.
Czy Lorraine była Satchelem? Czy tylko skłamała temu Rosjaninowi?

ocenił(a) film na 7
panna_x_filmweb

I czemu Percival zdradził Spyglassa?

ocenił(a) film na 8
panna_x_filmweb

Moim zdaniem Percival kochał układ, w którym żył - w Berlinie dobrze się ustawił i nie chciał, żeby coś się zmieniło.

ocenił(a) film na 7
panna_x_filmweb

Lorraine byla Satchelem, ale pozniej zwalila to na Percival'a.

ocenił(a) film na 7
panna_x_filmweb

ten gosciu z poczatku ( Gasciogne) zginal, bo mial liste agentow MI6 pracujacych w Niemczech. Na niej jest nazwisko Lorraine. I teraz tez nie jestem pewna czy Lorraine go zdradzila Rosjanom zeby go wyeliminowac, bo znal jej tozsamosc? Co jest troche dziwne, bo w filmie wyglada na zaskoczona jego smiercia i wielce cierpiaca, ale to by mialo sens. Bo przeciez nie chciala by sie wydalo. I po co zniszczla jego zdjecie na poczatku? Ogolnie ten film jest dosc skomplikowany :) Moze ktos lepiej to wytlumaczy.

ocenił(a) film na 8
Kamila186

To prawda, dość skomplikowana ta intryga.. i za to zaczynam ją doceniać, bo wymaga od widza by po seansie sam sobie ją w głowie poukładał :D

ocenił(a) film na 7
justek999

Ja dlatego ogladalam ten film 3 razy i za kazdym razem podobal mi sie bardziej :)

ocenił(a) film na 8
panna_x_filmweb

Hej! Ja od siebie dodam pytanie: dlaczego Lorraine chciała uratować i 'dostarczyć' Spyglassa, skoro on znał listę agentów na pamięć, a więc wiedział kim ona jest. A skoro wiedział kim jest, dlaczego jej zaufał?

ocenił(a) film na 7
stiepanowa

Na liście nie było informacji o tym kim jest Satchel.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones