PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779857}

Atomowy rekin

Atomic Shark
3,1 446
ocen
3,1 10 1 446
Atomowy rekin
powrót do forum filmu Atomowy rekin

Niesamowity film

ocenił(a) film na 10

Mistrzowska gra aktorska w połączeniu z genialnym scenariuszem tworzy niesamowity spektakl godny porównania z najlepszymi produkcjami takich sław jak Michel Bay, czy Quentin Tarrantino. Całość spięta jest klamrą, bez żadnych niedopowiedzeń, a do tego wysokiej jakości efekty specjalne tworzą spektakl, którego nie można pominąć. Ukłony i dożywotni szacunek.

ocenił(a) film na 10
maks07112

Siadam zaraz drugi raz oglądać. Mistrzostwo świata 11/10

maks07112

Wreszcie ktoś, kto docenia to wspaniałe arcydzieło! Niezwykle dopracowany film. Intrygująca fabuła, rozbudowane relacje między bohaterami, nie można też zapomnieć o szczegółach, które konsultowane były zapewne z wieloma specjalistami różnych dziedzin. Biolodzy morscy, nurkowie, inżynierowie - każdy ma tu swój wkład.

AngellaP

. Muszę to obejrzeć :-)

AngellaP

AngellaP i maks07112 w pierwszej chwili myślałem, że grubo przesadziliście, że ten film nie może być aż tak dobry, tak doskonały. Jakże się myliłem...!!
Jestem tak oszołomiony po seansie, że ledwie łapię oddech nie mówiąc o napisaniu czegoś konstruktywnego. Nie pozostaje mi nic innego jak zgodzić się z Waszymi opiniami w 235%. Moim oczywiście skromnym zdaniem, uważam, że ikoniczna tudzież epicka scena jazdy na oklep na zaburtowym silniku w odmętach oceanu powinna przejść do historii kinematografii. Do tej pory myślałem że oba Avatary wyznaczają jakiś poziom jeśli chodzi o efekty specjalne. Jakże się myliłem po raz drugi...
Mogę sobie tylko wyobrazić jak dobrze mógłby wyglądać Avatar 2 gdyby tylko J. Cameron nauczył się czegoś od reżysera Atomowego Rekina... No nic, tak czy owak gorąco polecam!!! Błagam nie przegapcie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones