PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645874}

Atomowy wiek

L'Âge atomique
5,2 272
oceny
5,2 10 1 272
Atomowy wiek
powrót do forum filmu Atomowy wiek

dla cierpliwych..

ocenił(a) film na 6

Może miałem zbyt duże oczekiwania co do tego filmu po zapowiedzi na stronie ARS Independent, "rozmowy egzystencjalne" [SPOILER!!] (?), ta, wierszowane gwiazdy, kosmos, rytuał palenia papierosów.. reszty nie spoileruję, ale niestety opis nie bardzo przystaje do rzeczywistości. Plus to za polskie wtrącenie i końcówkę w lesie, ale w kwestii dialogu i jego treści nic odkrywczego.

ocenił(a) film na 5
bastkk

przyznam szczerze, że ja również spodziewałam się zupełnie innego filmu po zapowiedziach na stronie festiwalu, trailer również skupia się (moim zdaniem) na dosyć specyficznych wizualnie fragmentach filmu, co z pewnością także jest mylące. A co do polskiego wtrącenia - mnie polski akcent w filmie też bardzo zaskoczył, oczywiście na plus. Tym bardziej, że we wstępie przed filmem sam aktor powiedział, że nie czuje się pewnie posługując językiem polskim.

ocenił(a) film na 4
bastkk

Wizualnie ciekawy, pod względem treści - typowo francuski. Głowy mi nie urwał, ale totalne dno to też nie było... szkoda że nie można ocenić jeszcze.

ocenił(a) film na 8
buchling

Możliwość oceniania tego filmu została już odblokowana przez filmweb.

bastkk

obejrzałbym ...... mimo że francuski

MicScreAm

strasznie słaby, widziałam w ubiegłym roku na Berlinale, reżyserka sama do końca nie wiedziała co chce przekazać...dialogi martwota zupełna.

Maj

to-niedobrze..

MicScreAm

Ma ktoś może angielskie napisy do tego filmu?

bastkk

gdzie udało Ci się dostać ten film?

ocenił(a) film na 6
luj

widziałem go na festiwalu w Katowicach, nie wiem czy jest gdzieś jeszcze dostępny. może na thepiratebay poszukaj?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones