PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604994}
5,0 1 231
ocen
5,0 10 1 1231
Atrocious
powrót do forum filmu Atrocious

Biegamy z kamerą

użytkownik usunięty

Pierwsze skojarzenie, to oczywiście BWP, tyle że zamiast lasu jest park-labirynt.
Fabuła głównie opiera się na miejscowej legendzie o dziewczynce, która najprawdopodobniej zabłądziła w tym labiryncie. Niestety niewiele się o tej historii dowiadujemy, a całość sprowadza się do dwójki bohaterów, którzy wszystko filmują (found footage) i pragną rozwikłać tajemnicze zniknięcie.
Początek trochę się rozkręca, poznajemy miejsce akcji itd. Twórcy zapewne chcieli przez to sprawić wrażenie realnej historii, ale przez to w kilku momentach film przynudza, natomiast końcowe kilkanaście minut to nieustanna akcja i wyjaśnienie całej sprawy, które wydaje się być napisane na kolanie.
Film garściami czerpie ze wspomnianego "Blair Witch Project" oraz paru innych tytułów i w sumie spodziewałem się czegoś lepszego, no ale chyba nic mnie już tak pozytywnie nie zaskoczy z tego nurtu found footage.

ocenił(a) film na 2

Wynudził mnie strasznie.Zmarnowany potencjał (legenda,której praktycznie nie poznajemy, park,który miał dosyć tajemniczą , oniryczną atmosferę ). Z tego mógł wyjść film ze świetnym klimatem, ale nie wyszło :( Niestety -to chyba najsłabszy found footage jaki widziałam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones