PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604994}
5,0 1 232
oceny
5,0 10 1 1232
Atrocious
powrót do forum filmu Atrocious

Matka?

ocenił(a) film na 8

Czy ja dobrze zrozumiałam końcówkę filmu? Proszę, napiszcie mi. Okazało się, że to matka była chora psychicznie? Z czego można wywnioskować, że to ona zabiła wszystkich.. ?

użytkownik usunięty
Friedlichkeit

Zgadza się, matka pozabijała ich wszystkich. Jeśli jesteś zainteresowana, polecam film ''Baby Blues''. Film niemalże o podobnej fabule ale równie wstrząsający jak Atrocious.

ocenił(a) film na 8

Brzmi zachęcająco i dziękuję; na pewno obejrzę. (-;

ocenił(a) film na 8
Friedlichkeit

Hmm.. a mogłabyś mi jeszcze jakieś filmy polecić?

użytkownik usunięty
Friedlichkeit

Oczywiście. Filmy, na których moim zdaniem nigdy nie zaśniesz z nudów to:
- Martyrs. Skazani Na Strach
- The Poughkeepsie Tapes
- Grave Encounters (mój ulubiony)
- Paranormal Entity
- Death Of A Ghost Hunter
- Frontiers
- Wolf Creek
- Eden Lake
- Udręczeni
- Naznaczony
- Bereavement
- Blair Witch Project
- Cannibal Holocaust
- Eksperyment SS
- Inni
- I Spit On Your Grave
- Last Exorcism
- 30 Dni Mroku
.... a reszte mogę Ci podać z większą dokładnością, napisz do mnie: ktulu7@vp.pl

myslalam,ze komentując nie zdradzamy do konca jak to się skonczylo ...;) bedzie to nuda dla chcących obejrzec film

ocenił(a) film na 8
neRko

No to niech czytają komentarze dopiero po obejrzeniu filmu, ja tak zawsze robię. A komentarze są przecież po to, żeby wypowiadać się i pytać o sceny, sytuacje itd z filmów, proste.

Friedlichkeit

jednak czasem czytam komentarze czy ktos chcialby polecic mi ten film czy wręcz przeciwnie jesli nie jestem pewna czy to jest to po to tez powstalo to wszystko :)

ocenił(a) film na 3
neRko

jeśli zdradzamy zakończenie filmu piszemy w tytule że jest to SPOILER! to, że Ty czytasz komentarze po obejrzeniu nie znaczy, że wszyscy inni postępują w ten sam sposób.

ocenił(a) film na 8
sup3r_51ck

Nie siedzę tutaj 24/7, żeby wiedzieć co pisać w tytułach, nie interesuje mnie to nawet. Wchodzę tutaj, żeby albo zadać pytanie jeśli czegoś nie zrozumiem, albo przeczytać opis filmu. Z mojej strony to koniec tematu, żegnam.

ocenił(a) film na 3
Friedlichkeit

teraz już wiesz, korzystaj z tej wiedzy w przyszłości :)

sup3r_51ck

mysle ze sie przyda bo sa tacy co jednak siedzą tu częsciej :)

Friedlichkeit

Dzięki za spoiler! :/ Jak można w TYTULE TOPIKU napisać rozwiązanie zagadki? Myślisz czasami?

ocenił(a) film na 3
Sighma

zagadki. prawda jest taka, że mordować mógby ktokolwiek i nie miałoby to żadnych konsekwencji dla fabuły. Matki praktycznie w ogóle nie pokazywano, więc nie ma znaczenia, że jest mordercą. Widz nie jest w stanie się nawet zapoznać z tą postacią, kiedy jest już po wszystkim.

Równie dobrze mogłaby to być czupakabra.

ocenił(a) film na 8
keeveek

Przecież końcowa scena ukazała matkę z siekierą jak skrada się za swoim synem i go zabija, poza tym w telewizorze jest nagranie z jej leczenia jeśli dobrze zrozumiałem.

ocenił(a) film na 8
Sighma

no cóż.. bywa. ;)

Sighma

Dokładnie! mnie też popsuła seans a raczej w ogóle już filmu nie zamierzam oglądać. Zawsze się trafi jakaś tępa dzida która w dodatku ma w d.. że umieszcza spoiler. Proponuję użyć opcji ''zgłoś nadużycie'' ,ja już zgłosiłam, żeby już nikomu nie spoilerować.

Friedlichkeit

haha widać jak niektórzy oglądają filmy;)
W sumie ciekawa jestem, czy ktoś tak jak ja wiedział wcześniej, że to matka ich pozabija?:) Od około 30min zauważyłam, że zachowuje się trochę dziwnie, podejrzewałam u niej właśnie schizofrenię albo stany depresyjne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones