PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98555}

Attyla

Attila
6,7 5 352
oceny
6,7 10 1 5352
Attyla
powrót do forum filmu Attyla

fabuła

ocenił(a) film na 7

czy w tym filmie atylla znajduje miecz na mogile i każe go sobie przekuć?

ocenił(a) film na 8
dominik04u

Tak, ta scena ma miejsce pod koniec pierwszej części filmu.

ocenił(a) film na 7
heatcliff_filmaniak

dzięki za odpowiedź.

ocenił(a) film na 8
dominik04u

Spoko. Będzie dziś wieczorem w tvp 2, więc można go znów zobaczyć, a warto, bo jak na telewizyjną produkcję jest zrealizowany z rozmachem i ma ciekawą fabułę.

ocenił(a) film na 7
heatcliff_filmaniak

Kiedyś go widziałem i mi się spodobał. Pamiętałem, że była scena z mieczem.Na filmwebie znalazłem wiele filmów o Atylli więc chciałem się dowiedzieć czy to akurat ten.

ocenił(a) film na 8
dominik04u

To na 99 % procent jest ten właśnie film, mnie też się podobał, gdy kiedyś go oglądałem, a trafiłem na niego przypadkiem, nie można go prawie wcale znaleźć w necie, więc tym bardziej się cieszę, że dziś będzie można zobaczyć go w tv.

heatcliff_filmaniak

A kiedy ma byc druga czesc ?? Tydzien pozniej ??

heatcliff_filmaniak

Chyba jednak nie ma tej sceny w czesci pierwszej ... Film sie konczy kiedy Attyla zabija swojego brata w walce a nastepnie udaje sie do namiotu w ktorym znajduje sie rudowlosa ... pozniej juz jest TO BE CONTINUED ... i chyba zapowiedz tego co nas czeka w czesci drugiej ... a tam juz jest owa scena z mieczem w mogile ...

ocenił(a) film na 8
BigRo

Druga część będzie w kolejny piątek. A co do sceny z mieczem to pomyliłem się, przepraszam, ona będzie w drugiej części chyba jako jedna z pierwszych, to będzie chyba przy grobie albo czarownicy, albo żony Attyli, w każdym razie jest to scena kulminacyjna, przynajmniej taka mi się wydawała, i dlatego pewnie napisałem, że ma miejsce pod koniec pierwszej części. Zgadza się, były pokazane fragmenty tego, co wydarzy się w drugiej części, jak można było zauważyć, trochę będzie się działo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones