PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191937}
3,7 844
oceny
3,7 10 1 844
August Underground's Mordum
powrót do forum filmu August Underground's Mordum

Moja ocena

użytkownik usunięty

Ogólnie to nuda, okrucieństwo szybko powszednieje, do tego jakby za dużo przekleństw xD 3/10

Co Ty gadasz. Założę się, że nie oglądałeś tego filmu bez przewijania. Byłeś po prostu ciekawy po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy i obejrzałeś ten film a teraz chcesz zabłysnąć i mówisz, że jest nudny a zapewne rzygać Ci się chciało. Ja się przyznam, że ściągnąłem go bo chciałem tylko zobaczyć czy rzeczywiście jest taki chory jak inne typu Man Behind The Sun czy Guinea Pig i nie oglądałem go bez przewijania tylko "przeleciałem" szybko. Nie oceniam

ocenił(a) film na 4

Film da sie obejrzec, milo potem z kims pogadac o takim "czyms" ;] Nuda nie wieje film dosyc mocny. Ciezko doszukac sie w nim jakiegos glebszego sensu, chociaz jak gdzies tacy ludzie istnieja i prowadzaca swoje "praktyki" to uswiadomienie nie nalezy do najprzyjemniejszzych. Wyglada to dosyc realistycznie, dialogi mlodziezowe ;x Obejrzec, dodac do zaliczonych i zapomniec. Tyle ode mnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones