PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191937}
3,7 844
oceny
3,7 10 1 844
August Underground's Mordum
powrót do forum filmu August Underground's Mordum

film zaczalem ogladac z wielka ciekawoscia, do czego zainspirowaly mnie Wasze komentarze... przez pierwsze kilka minut zdarzylem sie zasmiac/usmiechnac, co spowodowane bylo tekstem jednego z bohaterow do jednej bohaterki (mowa o tym zeby uwazala aby nic sie jej nie stalo przechodzac przez plot, mimo iz wczesniej na jego oczach dziewczyna ranila sie gwozdziem lub innym podobnym narzedziem). dalej zniesmaczenie... widac bylo brak profesjonalizmu (mowa o scenie w ktorej chlopak napierdala kogos mlotkiem - specjalnie ustawiono kamere tak aby cialo napastnika zaslanialo twarz/gorna czesc ciala ofiary). nastepnie nudy (jakos nie interesuje mnie "zabawa" meskim czlonkiem)... chwile pozniej zdarzylo sie cos o czym pisac nie bede ;) nastepna scena to kolejny pokaz braku profesjonalizmu... (napastnik rozcina brzuch kobiety i wyciaga z niej wnentrznosci, po czym wkladam w powstala dziure swojego chuja, jednakze wszystko dzieje sie w ubraniu [dlaczego chyba nie musze tlumaczyc]). nastepnie jakies pierdolone nudy... w zasadzie nie wiadomo co sie dzieje (no chyba ze obcinanie wlosow to jest cos) nastepnie kilka nudnych scen, m.in wyrywanie kolczyka z nosa, kilka bojek i jakis incydent w piwnicy... ogolnie film raczej nudny az nadchodza napisy... napisy wygladaja bardzo przyjemnie, a po nich jest jedyny prawdziwie dobry momente tego filmu - scena w ktorej kot zjada mysz... niby nic ale ja dzieki temu filmowi po raz pierwszy widzialem jak kto zjada mysz i za to wlasnie go cenie

(wybaczcie mi chaos ale na koncu juz mi sie nie chcialo pisac)
pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
vales

Mnie zacząl nudzic jak sie konczył - W ogóle to nie zbyt przyjemnie sie to ogladało. Kamera cały cały czas skacze, za dużo obrzydliwych scen, a zdecydowanie za malo takich które trzymaja widza w napięciu. Ale okrucieństwem znacznie przewyższa wiekszośc filmów ktore ogladałem ( obciecie penisa nozyczkami do paznokci) ale to jeszcze mnie najbardziej nie poruszylo, jak zobaczyłem gwałt nieletniej w wannie. Wiec film do dupy, ale nie pozostawia obojetny.

6/10 chociaz chyba za wysoka ocena.

ocenił(a) film na 3
Chris1985

'niby nic ale ja dzieki temu filmowi po raz pierwszy widzialem jak kto zjada mysz i za to wlasnie go cenie'

A ja go za to nie cenie. film to obraz nedzy i rozpaczy. jak juz pisalem jedyny plus to to, ze tworcom udalo sie stworzyc jeden z najbardziej popierdolonych filmow w historii. Mieszkam w domku i nieraz widzialem 'na zywca' jak moje kochane kotki zajadaly zlapane myszy, szczury, krety czy nawet ptaki. Coz, takie zycie, my w zasadzie to samo robimy na obiad jedzac kurczaczka:) Jak lubisz takie sceny to w MBTS jest scena gdzie setki szczurow zjadaja dla odmiany...zywego kota, a pełno takich scen mozesz znalesc we włsokich filmach kanibalistycznych albo mondo.

Man_Behind_The_Sun

ja niestety zadnego zwierzecia, ktore mogloby zjesc mysz czy kreta nie mam... widzialem scene o ktorej wspominales (wlasciwie to MBTS widzialem dzieki Tobie <jakkolwiek to brzmi :p >) a i filmy kanibalistyczne nie sa mi obce. wracajac do August Underground's Mordum - 'za to wlasnie go cenie' chyba przesadzilem piszac to... mialem na mysli, ze poszerzyl moje horyzonty ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones