PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191937}
3,7 844
oceny
3,7 10 1 844
August Underground's Mordum
powrót do forum filmu August Underground's Mordum

Nie wiem jaki był cel zrobienia czegoś takiego, ale osobiście film do mnie nie przemówił. Jest tam kilka scen wzbudzających niesmak i trochę nudy w międzyczasie. Myślę, że kręcenie czegoś takiego to kompletny bezsens, który nic oprócz pseudorealizmu krwawych scen, oraz zboczenia bohaterów nie reprezentuje. Jeżeli głównym zamysłem twórców było zaszokowanie, to może troszeczke im się udało, aczkolwiek było tego odrobinę za dużo. Osobiście oglądałem ten film na przewijaniu, bo było to zbyt nudne i zbyt głupie żeby z zapartym tchem obserwować rozwój akcji.

ocenił(a) film na 2
BeerTramp

Akcji ? Przeciez w tym gównie nie ma akcji. Popieram reszte komentarza wynudzic się można jak skurwysyn. No i przegiecie w paru scenach, komu się chce oglądac jak jakiś debil wsuwa robaki legnące sie w mózgu martwej kobiety ? Cienko i nudno. Najnudniejsze 70 minut mojego życia. Już lepiej mogłem isć i oddac krew, tez bym miał krwawe widoki...

ocenił(a) film na 3
BeerTramp

Ja też oglądnąłem bez przewijania, choć z ziewaniem i co 5-minutowym zerkaniem na zegarek:))) Ogólnie ten film to kiszka i nuda, choć parę momentów mnie obrzydziło: odcinanie członka, stosunek ze zwłokami w otwór powstały po wycięciu wnętrzności i jedzenie robaków zalęgłych się we wnętrznościach ofiary:D

Ogólnie za dużo zboczeń i obrzydliwych scen (głównie rzygania), za mało strachu, napięcia i przemocy żeby polecić film miłośnikom gore czy horroru....

W sumie nie wiem dla jakiej grupy odbiorców skierowany jest ten film....

Daję 3/10.

Man_Behind_The_Sun

to nie jest film gore tylko snuff :)

ocenił(a) film na 3
tedi_

Albo pseudo-snuff, ale gore tez cos tam bylo:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones