PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=146562}

August - pierwszy cesarz

Imperium: Augustus
6,3 286
ocen
6,3 10 1 286
August pierwszy cesarz
powrót do forum filmu August - pierwszy cesarz

Kolejny idiota zdobywa punkty, bo przetłumaczył tekst z innej strony internetowej, a nikt z moderatorów tego nie sprawdził!!! Nie liczy się wiedza, to, że ktoś widział film, czytał o nim w fachowym opracowaniu etc. Takie opisy nie przejdą. Potrzebna jest strona. A jak coś jest na stronie to można zamieszczać, choćby nie wiem jakie były to bzdury. Taki system promuje idiotów. Wiem, że użyłem mocnego słowa, o osobie, której praktycznie nie znam, ale jeżeli ktoś nie ma pojęcia o tak podstawowych faktach, faktach na poziomie dziecka przedszkolnego, to jest idiotą. A jeśli do tego nie znając tych faktów zamieszcza opis, zdobywa punkty, nawet nie fatygując się, żeby sprawdzić jaka jest różnica między Pompejuszem, a Pompejami i w którym roku zamordowano Caesara, to powinien się liczyć z tym, że ktoś zamieści na jego temat komentarz taki, jak ten mój. To nie literówka, drobny błąd, tylko wielka i całkowicie kompromitująca wpadka.

ocenił(a) film na 7
Alastorivs

takkkkkkkkkkk pomieram to jest skandal na miare 33 rzeczypospolitej ludowej na terenie byłego związku republiki radzieckiej

Alastorivs

"przeciwko wojskom Pompejów" - mało nie umarłem ze śmiechu , ten bezmyslny opis jest kopiowany na innych stronach , widziałem juz kilka klonów , które nie wzbudziły podejrzeń ludzi z nich korzystających :)

Alastorivs

Ja także podpisuje się od autorem wątku. To strasznie głupie jest - można pisać dowolne bzdety byle (święte) źródło było. Więc wygląda to tak że czytając książkę i potem oglądając film na jej podstawie, wie się praktycznie wszytko o danym dziele a nie zaakceptują opisu bo ...brak źródła. Efekt tego jest taki że zamiast kreować nowe treści tworzące ten portal my je KOPIUJEMY (czasem z tłumaczeniem) z innych źródeł. Gdyby wszystkie portale tak robiły to... no właśnie nie byłoby ich (lub byłyby pozbawione treści). powód - brak źródła...
Ja rozumiem że źródło podaje się po to by dany "wer" mógł (i powinien) zweryfikować poprawność danych ale w praktyce to już nie wygląda tak dobrze (choć są wyjątki). Moim skromnym zdaniem powinno to wyglądać tak, że powinno się zlikwidować te nieszczęsne źródła, natomiast treści do weryfikacji powinny dostawać osoby które dany film widziały lub przynajmniej są zorientowane w temacie - jak np w tym przypadku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones