PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478475}

Auta 2

Cars 2
6,6 65 085
ocen
6,6 10 1 65085
5,6 14
ocen krytyków
Auta 2
powrót do forum filmu Auta 2

Dlaczego?Przed pójściem do kina,przeczytałam większość tematów o niej,z czego mało
było pozytywnych.
Nie rozumiem podejścia niektórych tu osób.Skoro według was,ten film jest brutalny,to nie
widzieliście innych z wytwórni Pixara,jak na przykład "Iniemamocnych".Tam według mnie
jest trochę więcej tej "brutalności",co mi nie przeszkadza...ale możliwe,że się mylę,bo
dawno już to oglądałam.Zresztą,nie wszystkie "bajki" są przeznaczone dla dzieci,i nie
wszystkie są aż tak łagodne.
Osobiście jestem wielką fanką samochodów.Dlatego ten film bardzo mnie
zainteresował.Uważam,że jest na poziomie części 1.Humorem dorównuję już całkowicie.A
ocenę 10/10 wystawiam ponieważ film jest według mnie idealny,ale to moje zdanie.Podoba
mi się grafika,scenariusz,oraz całokształt,gdzie trzeba doliczyć oczywiście polski
dubbing.Co prawda,nie jestem zbyt zadowolona tym,że Złomka dali na pierwszy plan,ale na
szczęście bardzo go polubiłam.

SashaDoggie

Zgadzam się w 100 % :D

ocenił(a) film na 10
jakeziom

Zaje*ście się cieszę,że są na tym świecie jeszcze normalni ludzie! :'D.
Miło mi!

SashaDoggie

Strasznie dużo osob narzeka na ten film... Ale tym jednym postem przekonałaś mnie że go sobie ściągnę i obejrze ;)

ocenił(a) film na 10
Psyhofans

Ja tego nie rozumiem,ludzie najwyraźniej wolą jakieś żałosne komedie,lub inne bezsensy..
Nie wiem czego od niego oczekujesz,ale raczej się nie zawiedziesz ;).

SashaDoggie

Film ŚWIETNY! Ludzie oczekują najpierw, że wszystko będzie jak w 1, jak będzie narzekają, że nuda, a jak nie, to narzekają na brutalny zwrot akcji.

ocenił(a) film na 10
King6

Zgadzam się,sequel musi się różnić od jego poprzednika,musiało być jakieś odświeżenie,jakaś grubsza akcja.Ludzie najwyraźniej źle to odebrali..Albo mają inny gust.

użytkownik usunięty
SashaDoggie

Na mnie również film zrobił świetne wrażenie.Super film pod względem fabuły(choc prosta,bardzo wciąga) a graficznie-dzieło sztuki! Żałuję że nie poszedłem na 3D ehh ;)

ocenił(a) film na 8

Ja zdecydowalam sie pojsc na ten film do kina ze wzgledu na dzieciaki,ktorymi sie opiekuje.Nastawiona bylam na 2godziny nudy(czego sie nie robi dla dzieci:)),ale ja naprawde swietnie sie na nim bawilam.Nie wiem jak polski dubbing,ale angielski niesamowity.Najlepszy Michael Cain jako Finn McMissile i John Turturro jako Francesco.Genialnii!Jesli ktos ma mozliwosc zobaczenia orginalnej wersji-serdecznie polecam;)

ocenił(a) film na 3
SashaDoggie

Jedyne co podobało mi się w tej bajce to dubbing Witolda Pyrkosza.

ocenił(a) film na 8
Thamaell

I tu trzeba zgadywać, czy masz taki dziwny gust, czy po prostu nie nie potrafisz docenić dobrych bajek.
Ja wiem że ta bajka jest o niebo lepsza od dżungli.

SashaDoggie

Baardzo fajna bajeczka, śliczne kolory, ciekawa historia i mega śmieszne dialogi. Nie zawiodłam się

ocenił(a) film na 7
SashaDoggie

zgadzam się

ocenił(a) film na 10
SashaDoggie

Mi się film Auta2 bardzo podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones