PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478475}

Auta 2

Cars 2
6,6 65 024
oceny
6,6 10 1 65024
5,6 14
ocen krytyków
Auta 2
powrót do forum filmu Auta 2

Możecie mówić, że się nie znam, ale należę do osób, które lubią zwariowaną akcję i komedie.

2 według mnie poważniejsza, dla starszych dzieci. Akcję zakręcona, dużo wątków i śmiechu.

Lepsza od 1, ponieważ tamta była... bardziej wzruszająca i w ogóle, a tu mogłem trwać spięty. 3D tu jak i w Kung Fu Panda 2 (wyjątkowo) najlepsze! Efekty są i nie żałuję, że zapłaciłem trochę więcej. Kolorowa grafika, świetne teksty i trzymająca w napięciu akcja.

1 punkt odjąłem za to, że akcja toczy się, w ok. 2 momentach bardzo szybko, więc trudno się połapać. Ale ogólnie poleca., cała sala się śmiała, a 3D wyjątkowo mi się podobało.

King6

Zrobili z "Aut" - "Bonda". Więcej chyba nie trzeba mówić. I dość przewidywalne to było, bynajmniej dla osiemnastolatka, bo dzieci pewnie się nie ogarną, kto jest sprawcą głównym.

ocenił(a) film na 10
damian6d17

A mój młodszy kuzyn jakoś wszystko z tej bajki rozumie....

użytkownik usunięty
King6

Zakończenie rewelacyjne :] Wiele zabawnych powiedzonek, sytuacji :Polecam

użytkownik usunięty

Czad!!! Bond dla 3latków:)

ocenił(a) film na 10

Jestem świeżo po seansie i powiem szczerze , że zachwyciłam się to bajką . Detale obrazu , muzyka , wątek , wszystko idealnie dopasowane . Przyznaję , na pewnych momentach spoglądałam na czteroletniego brata , ale był tak zachwycony pierwszoplanową rolą Złomka , świetną bronią i wyścigami , że nie zauważył kilku momentów ewidentnie nie dla dzieci . Ale jestem naprawdę pod wrażeniem . Zaryzykuję stwierdzeniem , że przy Gnomeo i Julii czy też Czerwonym Kapturku jest to najlepsza bajka roku 2011 .

ocenił(a) film na 10
King6

Zgadzam się z Tobą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones