PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478475}

Auta 2

Cars 2
6,6 65 099
ocen
6,6 10 1 65099
5,6 14
ocen krytyków
Auta 2
powrót do forum filmu Auta 2

Byłem dzisiaj z moim 6 letnim bratem na Autach 2 i mimo tych złych ocen na temat tego filmu oceniam go bardzo dobrze. Podobał mi się Złomek jako główny bohater, brakowało postaci z Chłodnicy Górskiej, ale akcja była o czymś innym.
Najlepsze były momenty pościgów i oczywiście wyścigi, które komentowali Borowczyk i Zientarski, ten trzeci głos też kojarzę, ale jakoś nie mogę sobie przypomnieć kto to był :P

Nie wiem co wy za truposze widzieliście, SPOILER była kraksa, jechało kilka karetek KONIEC SPOILERA, ale w wyścigi samochodowe jest wkalkulowane pewne ryzyko i to zostało w tej bajce ukazane.

Podobał mi się oczywiście polski dubbing, ale u nas to normalka. SPOILER I wielki wyścig w Chłodnicy Górskiej na końcu rewelka.... KONIEC SPOILERA,

Oceniam film na 10/10, ale pewnie gdybym nie był wielkim fanem aut dał bym temu filmowy ocenę 8.

Byłem na wersji 3D i mieliście rację że dzieciaki nie wysiedzą w okularach, co 2 dziecko siedziało bez okularów, ale obraz był w miarę, jedynie tło było trochę rozmazane i szło oglądać film bez nich....

Czekam teraz na wersję DVD i mam nadzieję że zrobią jakiś serial, ale nie koniecznie na wzór Bujd na Resorach...

Grabka23

I oczywiście muzyka rewelacyjna...

ocenił(a) film na 3
Grabka23

juz bym sie zdał na twoją opinie lecz gdy zobaczyłem twe oceny to raczej nie

ocenił(a) film na 10
Grabka23

Trupy były co prawda, ale niektórzy widzowie przesadzili i wyolbrzymili sytuację. Film mi się bardzo podobał i również nie rozumiem bardzo czemu niektórzy nie lubią tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones