PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711933}

Auta 3

Cars 3
7,2 36 840
ocen
7,2 10 1 36840
6,4 15
ocen krytyków
Auta 3
powrót do forum filmu Auta 3

Która część Aut podobała wam się najbardziej i dlaczego?



_________________________
Materiał o Teorii Pixara - każdy film jest ze sobą połączony i opowiada jedną historię:
https://youtu.be/Ogdau1MUA3A

ocenił(a) film na 10
Kojak73

Szczerze powiedziawszy mam mieszane uczucia co do tego, bo pierwsza część i trzecia bardzo mi się podobała. Ale jakbym już na prawdę miała wybierać, to chyba wybiorę trzecią bo jakby się tak głębiej zastanowić końcówka filmu daje bardzo dużo do myślenia.
Co do tej Teorii Pixara to czytałam o niej i szczerze? nigdy bym na takie coś nie wpadła

DreamingOfDestiny

Mi się najbardziej podobał jedynka. Być może dlatego, że podświadomie myślę jak typowy Polak, że pierwsza część jest najlepsza bo jest to coś nowego, a kolejne to odgrzewane kotlety :( Ale pozostałe też mi się podobają :)
Co do teorii to sam bym też na to nie wpadł ;)

ocenił(a) film na 8
Kojak73

pouczający to fakt , świetnie ukazuje relacje mistrz-uczeń , ale ja jednak bede czesciej wracał do jedynki , ponieważ mimo wszystko liczyłem że bedzie to taki typowy rocky najpierw mcqueen dostanie łomot a później wróci i pokona w pieknym stylu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones