PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711933}

Auta 3

Cars 3
7,2 36 788
ocen
7,2 10 1 36788
6,4 15
ocen krytyków
Auta 3
powrót do forum filmu Auta 3

fabuła

ocenił(a) film na 8

Ciekawe jak będzie fabuła tej części. Na auta wiki pisali ,że bohaterowie wybiorą się teraz szosą 99. Według mnie opis jest za mało dokładny i nie wiele mi to mówi ,a pierwszy zwiastun to mi w gule nic nie podpowiada. Więc trzeba poczekać na
oficjalny zwiastun. Mam nadzieje ,że nie będzie tam tego agenta z drugiej części. Mimo że polubiłem jego postać ,ale gdy by on był było by znowu o agentach ,a to już było. Wolał bym żeby to było o czymś innym. Mam nadzieje że się nie zawiodę bo lubię te bajkę.

kamil-pawel

"Zygzak McQueen jest kierowcą rajdowym oraz wielokrotnym mistrzem zawodów trofeum Złotego Tłoka. Jednakże zaczyna przegrywać z nowszej generacji pojazdami. Aby znowu powrócić na podium potrzebuje pomocy młodego rajdowca, Cruza Ramireza. Głównym antagonistą w filmie jest Jackson Storm"

RendersM

Boże, rajdy a wyścigi po torze to dwa różne światy. Wyścigowiec a Rajdowiec to dwie różne osoby.

McFlyPL

To cytat z oficjalnego Polskiego tłumaczenia fabuły. Nie moja wina, że ktoś popełnił taki "błąd".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones