PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463952}

Autor widmo

The Ghost Writer
7,2 120 787
ocen
7,2 10 1 120787
7,2 35
ocen krytyków
Autor widmo
powrót do forum filmu Autor widmo

sredniak

ocenił(a) film na 7

"Dziewczyna z tatuażem" podobna ale o wiele lepsza

ocenił(a) film na 10
skorpionmj1

w życiu!

ocenił(a) film na 7
skorpionmj1

No co ty, oglądając dziewczynę z tatuażem nie dotrwałam ani do połowy, a tutaj oglądałam do samego końca z zaciekawieniem :)

ocenił(a) film na 7
Iwoniczanka

A Shreka widziałaś 12 razy i do konca.
Tylko co to zmienia...

ocenił(a) film na 8
skorpionmj1

"Dziewczyna z tatuażem podobna" bo co, to thriller i to thriller? czyli do Siedem i Lęku pierwotnego, Gone Girl i czego tam jeszcze też podobne? czy że nadbałtyckie plenery? w takim razie może podobne też do Wallandera? na czym niby to podobieństwo się zasadza i na czym zasadza się lepszość Dziewczyny z tatuażem? możesz swoją teorię jakoś uzasadnić, czy po prostu chodzi o to, że ten film jest dla ciebie za trudny w odbiorze? bo owszem, "Dziewczyna z tatuażem" jest w odbiorze dużo prostsza - powiedzmy sobie szczerze, że Polański nie jest dla każdego.

ocenił(a) film na 7
gosia_mijak

"na czym zasadza się lepszość Dziewczyny z tatuażem"...na guście i jego jakosci

" jest w odbiorze dużo prostsza - powiedzmy sobie szczerze, że Polański nie jest dla każdego"
schlebiasz sobie ? czy kompleksy watpliwej urody leczysz ?

ocenił(a) film na 8
skorpionmj1

obydwa argumenty najwyższej próby - jeden nie uzasadnia niczego w żaden racjonalny sposób, a drugi jest żenującym niskim personalnym atakiem. nawet nie jestem specjalnie zaskoczona, dokładnie tego się spodziewałam po twoich poprzednich wypowiedziach. na forum onetu robisz pewno furorę i wszystkim gimnazjalistom idzie w pięty jak im piszesz takie rzeczy, niestety jak chcesz z dorosłymi podyskutować o dorosłych sprawach to spróbuj to robić jak dorośli, a nie najagresywniejsze dziecko w piaskownicy. wiesz, trudno traktować poważnie kogoś, kto wrzeszczy, pluje i sypie piaskiem w rozmówcę uważając, że kto naobraża interlokutora najbardziej, ten najbardziej ma rację. jak już będziesz miał jakieś prawdziwe argumenty na obronę swojej tezy, to daj znać.

ocenił(a) film na 7
gosia_mijak

"żenującym niskim personalnym atakiem"
personalny atak? czyli np...
"czy po prostu chodzi o to, że ten film jest dla ciebie za trudny w odbiorze"?
gosiu ... na forum onetu robisz pewno furorę i wszystkim gimnazjalistom idzie w pięty...

ocenił(a) film na 8
skorpionmj1

personalnym atakiem był z dupy komentarz o wątpliwej urodzie. skoro tego nie chwytasz, to masz jeszcze gorsze maniery, niż sądziłam.
a ten cytat ze mnie użyty w takim akurat kontekście - no deliszys. zapomniałeś jeszcze dodać "sama jesteś gupia".
nadal nie wyjaśniłeś, dlaczegóż to niby "Dziewczyna..." jest lepsza, zamiast tego wpuszczasz się kolejne personalne przytyki. w związku z czym, schodząc do twojego poziomu, uznaję, że wygrałam - bo nie masz najwyraźniej nic sensownego do powiedzenia ani żadnych racjonalnych argumentów do zaprezentowania. szachmat, skorpionie.
w kwestii swoich kolejnych komentarzyków możesz spokojnie czuć się zignorowany - jak dla mnie pełnię swoich możliwości intelektualnych już zaprezentowałeś, więc na twoje dalsze szczenięce zaczepki nie będę reagowała. całuski papatki, chłopczyku.

ocenił(a) film na 7
gosia_mijak

dziubuś... zwróć uwage na to ze to ty zaczelas dyskusje ze mna....
a ja tylko staralem sie odpowiadac na docinki schodzac gleboko do poziomu przeciwnika...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones