PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119043}

Autostopem przez galaktykę

The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
6,7 37 687
ocen
6,7 10 1 37687
7,0 14
ocen krytyków
Autostopem przez galaktykę
powrót do forum filmu Autostopem przez galaktykę

i znów będę miała okazję wzdychać przy ekranie... ;) i mam nadzijeję że talent i tym razem go nie zawiedzie

ocenił(a) film na 8
Yena

Nie chciałbym Cię martwić, ale wątpię czy będzie Ci dane wzdychać do pana Alana R. przy tym filmie, gdyż:
1. Alan R. wystąpił w tym filmie jako mała biała kulka przypominająca robota i nie zabardzo widać jego twarz, czy chociażby kawałek palca.
2. Najprawdopodobniej Polacy zdubbingują ten film, więc co najwyżej powzdychasz sobie do któregoś z Pazurów lub kogoś innego (mam nadzieję, że się mylę).

Ale film się zapowiada super, już sam zwiastun zasługuje na oklasky.

Wszystkiego dobrego życzę :)

the_orion

poważnie wątpię, czy ten film zostanie zdubbingowany... u nas na szczeście dubbinguje się tylko filmy bezpośrednio skierowane do dzieci (czyli tzw. bajki), a "autostopem przez galaktykę" to mimo wszystko nie jest "finding nemo". :]

a trailer wymiata, zwłaszcza, jak się najpierw zobaczy nr2, a zaraz potem nr3... :]

ocenił(a) film na 8
Yena

Obsada imponująca jest, już dla samych panów Rockwella, Rickmana i Malkovicha jestem gotowa iść na ten film. Zastanawia mnie tylko na kiedy zaplanowano polską premierę... :/

Lady_Snape

Rickman w roli Marvina to pomysł po prostu pure genialny. Żaden aktor nie jest w stanie samym głosem wyrazić tyle sarkazmu, ironii, cynizmu czy czego tam jeszcze niż on. Brawo dla twórców.

Yena

ja powzdycha do Sama Rockwella ;) chociaż te długie kręcone włosy, bleee...
a Martin Freeman w roli Artura Denta to po prostu genialny wybór! facet jest przesympatyczny, uwielbiam go od "The Office" :D wygląda jak typowy Anglik i...jakoś tak pasuje do niego przeziwsko "małpoludek" :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones