PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119043}

Autostopem przez galaktykę

The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
6,7 37 689
ocen
6,7 10 1 37689
7,0 14
ocen krytyków
Autostopem przez galaktykę
powrót do forum filmu Autostopem przez galaktykę

Obejrzałam go już z 5 razy i jeszcze się nie znudził. Jest to film inteligentny, więc nie każdy będzie się śmiał do rozpuku... Film ten oceniałabym raczej jako widowisko artystyczne (mocno komediowe), w którym znajdziemy satyrę na biurokrację, naukę, fizykę, psychologię i stosunki międzyludzkie. Jest to genialny film i bardzo serdecznie go polecam!

nikita_007

hehe film dla starych i mlodych mlodych i starych moj ulubiony ! serdecznie polecam 10/10 ;)

ocenił(a) film na 8
zaskoczony

Już cię lubię Nikita:)ja także bardzo lubię ten film i nie rozumiem ludzi którzy go krytykują a z takimi osobnikami dosłownie przed godziną skończyłem go oglądać,którzy prawie zasypiali:( co się dzieje z tymi ludzmi ??? Zero szaleństwa zero fantazji zero poczucia humoru:O

ocenił(a) film na 9
nikita_007

dołączam do klubu.
tony absurdalnego humoru, hektolitry ubawu, a wszystko doprawione błyskotliwą satyrą.
pycha ciacho!!!

rżałem jak baran i płakałem jak bóbr...nic tak nie przybliża mnie do natury jak dobra komedia;)

ocenił(a) film na 10
nikita_007

Dołączam sie:) Genialnie zrealizowany film! Inteligentne teksty, wspaniała gra aktorów i przesłodki Marvin z zespołem maniakalno-depresyjnym:D
Na prawde bardzo dobra komedia wyciskająca łzy /ze śmiechu;)/ Polecam!

ocenił(a) film na 9
nikita_007

10/10 Bardzo fajna komedia polecam wszystkim

nikita_007

polece się waszą opinie i oglądne, pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
nikita_007

"Jest to film inteligentny, więc nie każdy będzie się śmiał do rozpuku..."


lepiej bym tego nie ujął... a moze jednak ? nie no...ujął bym to lepiej ale mi sie nie chce... skoro juz ktos odwali czarna robote :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones