PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119043}

Autostopem przez galaktykę

The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
6,7 37 689
ocen
6,7 10 1 37689
7,0 14
ocen krytyków
Autostopem przez galaktykę
powrót do forum filmu Autostopem przez galaktykę

Własnie się zastanawiam czy iśc na ten film do kina ale po komentarzach mam mały dylemat...w sumie film wydaje sie ciekawy ale co radzicie?co wam sie podobało a co was kompletnie znudziło?

ocenił(a) film na 3
Izik

szczerze mowiac ja sie tak wynudzilem ze hoho a i zly jestem ze czas stracilem..

kolega co czytal ksiazke mowlil ze takie sobie - ale mi sie nie podobalo wogole!!

efekty mizerne, gagi na 3+, tresc plyciutka a o ideii nic nie powiem


ODRADZAM :!
lepiej 10 zl wydac na popcorn i przyniesc na wyklad

ocenił(a) film na 9
qmp

lubisz monty pythona-idz
nie musi być efekciarski-idz
oglądałaś Brazil terrego gilliama i ci się podobał- idz

nie no idz, kurde , to jak z angielskim humorem-tyle wyznawców co przeciwników,

scena kiedy zamieniona rakieta atomowa w kaszalota uswiadamia sobie że jest kaszalotem i z bardzo duża prędkościa zbliza się do ziemi mnie rozwaliła; zwłaszcza kwestia
-ciekawe czy sie ze mną zaprzyjaźni, cześć ziemia :D

ocenił(a) film na 9
montek

i sory ze załozylem ze jestes kobietą , tego nie wiem patrze na avatar -dziewucha , no to dziewucha, sorki jakbym sie mylił

montek

hm... angielski humor jest bardzo specyficzny to ja loteria... przeważne oglądam komedie amerykańske ale czas sie przekonac co pokażą anglicy...

Izik

Ja proponuje ściągnąć:)Nie jest to film na który warto iść do kina ale obejrzeć sobie w domu jak najbardziej można.Ja tak zrobiłem..
"On ma ręcznik!Uciekajmy"

ocenił(a) film na 9
Izik


Jeżeli ktoś przeczytał książkę napewno będzie się dobrze bawił na tym filmie. Dla osoby nie oswojonej z twórczością Adamsa film może wydać troszeczkę dziwaczny. Ja muszę z zażenowaniem przyznać że rechotałam jak nienormalna - co mi się rzadko zdarza w kinie. Świetnie dobrani aktorzy którzy doskonale wpasowali się w swoje role. Z takim szurniętym towarzystwem sama chętnie pognałabym gdzieś w kosmos:)Nie należy zapominać o Marvinie mówiącym głosem Alana Rickmana - perełka. Nie jest to z pewnością ambitne kino, ale z pewnością bardzo relaksujące...odpowiednie na weekend.

Izik

Czy to nie jest przypadkiem ten sam rodzaj humoru co w RRRRRrrr? Mi ten typ humoru nie podchodzi...

ocenił(a) film na 10
Izik

Idź, idź, idź.
Nie czytałem i nie wydawał mi się dziwaczny.
Nie jest to film w stylu beznadziejnego "RRRRRrrrrr"
Jest baaaaardzo śmieszny - tak śmiesznego filmu w kinach nie było już od paru miesięcy na pewno.

ocenił(a) film na 10
Izik

idź, idź :) Ja po komentarzach też miałam dylemat, ale właśnie wróciłam z kina i na pewno nie żałuję, że poszłam! POLECAM!!:)
Super pomysł, super wykonanie.

ocenił(a) film na 8
tequilabrown

Świetny, świetny, świetny... Choć jeśli nie czytałaś ksiazki może wydać ci się przesadnie absurdalny i dziwaczny... ja jestem zachwycona! Dawno się tak nie bawiłam, świetny relaks...

ocenił(a) film na 5
Aga_darkside

szczerze powiedziawszy "RRRrrr" mnie bardziej rozbawił....tam przynajmniej było wiadomo,że to ma być głupie od A do Z...

ocenił(a) film na 10
Izik

Nie obejrzeć tego filmu to jak coś stracić, definitywnie najlepsza komedia ostatnich czasów.

ocenił(a) film na 8
Rimer

Zgadzam się: iść, iść i jeszcze raz iść! No, chyba, że już naprawdę macie jakąś awersję do inteligentnej rozrywki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones